World of Warcraft Ücretsiz Oynama Rehberi

World of Warcraft Ücretsiz Oynama Rehberi yazımızda World of Warcraft’ı aylık ücret ödemeden nasıl bedava oynayabileceğinizi.anlatıyoruz.

WoW ücretsiz oynama rehberimiz son çıkan World of Warcraft genişleme paketi World of Warcraft: Legion ile birlikte gelen güncel içeriği de kapsıyor. (Konu hakkında ayrıntılı yazımız için bakınız :World of Warcraft: Legion Genişleme Paketi  )

Bilindiği üzere World of Warcraft, MMORPG dünyasının standartlarını belirlemiş, çıkşının üzerinden 12 sene geçmiş olmasına rağmen hala milyonlarca oyuncuya sahip olan ve bize en kaliteli MMORPG içeriklerini sunan bir oyun.

Eskiden World of Warcraft’ın kötü yanı bu MMORPG’yi aylık üyelik ücreti ödemeden oynayamamızdı. World of Warcraft’ı oynayabilmek için öncelikle oyunu ve genişleme paketlerini satın alıyordunuz ve üzerine her ay üyelik ücreti ödüyordunuz.

World of Warcraft Ücretsiz Oynama Rehberi yazımızda bulabileceğiniz konulara ait başlıklarımız;

– WoW Token Nedir?
– World of Warcraft Para Kazanma Rehberi
— Seviye Atlama
— World Quest ve Class Quest’ler
— Court of Farondis ile Aranızı Sıcak Tutun
— Eski Raidleri Temizlemeyi İhmal Etmeyin
— Meslekler

World of Warcraft Ücretsiz Oynama Rehberi yazımızdaki alt başlıklara sayfalama özelliğimizi kullanarak ulaşabilirsiniz.

Fakat artık WoW Token adlı sistemin kullanıma açılmış olmasıyla birlikte sadece World of Warcraft ve genişleme paketlerini satın alabiliyoruz ve sonrasında WoW Token sistemi aracılığıyla aylık üyelik ücreti ödemekten kurtuluyoruz. Bu yazımızda “Wow Token nedir” sorusunu da cevaplayacağız.

World of Warcraft Ücretsiz Oynama Rehberi yazımızın devamı için sonraki sayfaya geçiniz.

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir