Teknodizayn Soğutma Cihazları

Soğutma sistemlerinde ülke çapında en iyisini hedefleyen Termodizayn yepyeni tasarım soğutma sistemleri ile ilerleme hedefli yoluna devam ediyor. Teknolojide ilki başaran ve en iyisini hedefleyen bünyesiyle müşterilerinin memnuniyetine odaklı çalışmaya devam ediyor. Peki soğutma cihazları nelerdir? Soğutma cihazları, soğuk hava depoları nasıl üretiliyor? Ne gibi faydalar sağlıyor? Nerelerde kullanılıyor?

 Soğutma Cihazları Ve Kullanım Alanları

Balık, et, süt gibi dışarıda sıcak havanın etkisiyle bozulmaya müsait olan yiyecek, içecek ve ilaçların muhafaza edilmesinde, satışa sunulmasında yoğun olarak kullanılan soğutma cihazları dünya çapında üretilmektedir. Market, kasap gibi yerlerde dikkat edilecek ilk husus soğutma sistemi seçimidir. En kaliteli, en doğru üretime sahip soğutma cihazları sayesinde ürünlerini uzun süreli muhafaza edebilen işletmeler, müşteri memnuniyetini de layıkıyla sağlamaktadır. Teknodizayn soğutma sistemleri konusunda üretime son hız devam etmekte ve başarılı projelere imza atmaktadır. Üstelik yapmış olduğu yenilikler pek çok işletme tarafından taktirle ve teşekkürle karşılanmaktadır. İşletmeniz için yapacağınız en doğru seçim Teknodizayn’ da fazlasıyla mevcut. Yenilikleri ve başarılarından dolayı adından çokça söz ettiren Teknodizayn ile iletişime geçerek ihtiyacınızı bildirmeniz yeterli olacaktır. İletişime geçip bilgilendirdiğiniz anda sizin için en iyisini seçerek memnuniyetinizi kazanmaktadır.

 Beton Soğutma Sistemleri

Teknodizayn tarafından üretilen en büyük yeniliklerden biri olan beton soğutma sistemleri inşaat sektöründe kullanılmaktadır. Betonun atılma aşamasından önce belli bir sıcaklığın üstüne çıkmaması gerekiyor. Belli bir dengede kalma zorunluluğu vardır. Bu sıcaklık 25C sıcaklığın altına düşmemesi gerekirken aynı zamanda üstünde de olmamalı. Bu dengeyi sağlayabilmek ancak üretimi dünya çapında yaygınlaşmaya başlayan beton soğutma sayesinde gerçekleşmektedir. İnşaat sektöründe binalarda yapılan setlerde çatlakların meydana gelmemesi için iletişime geçmekte fayda var. Dünyanın en büyük çapta projeler üreten şirketlerinin beton soğutma ihtiyacını karşılamış olan ve karşılamaya devam eden Teknodizayn, sizlere de en iyisini sunacaktır.

 Soğuk Depo Kapıları

Soğuk depo kapıları, hava depoları için büyük önem taşımaktadır. Bu sebeple üretim aşamasında yapılan en küçük hata soğuk hava depolarının etkisini yarı yarıya, belki daha fazla düşürmektedir. Teknodizayn soğuk depo kapıları üretiminde panel sistemler kullanmakta ve en ince ayrıntısına kadar düşürmektedir. Kapı kalınlıklarını ihtiyaca göre en az 60 mm olarak üretmiştir. En fazla ise 150 mm kalınlığındadır. Kapı sisteminde ısı iletmeyen bariyerler mevcuttur. Kapılarda sistem ve çalışma koşulları uluslararası standartların beklentileri ölçüsünde üretilmiş ve onaylanmıştır.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

1 Yanıt

  1. Ürünleri kaliteli ve yaptıkları işin satış sonrası servis aşamasında da markalarını çok iyi derecede temsil ediyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.