Spotify Premium Nasıl Yapılır?

Spotify

Spotify premium nasıl yapılır ? Spotify premium müzik avantajları nelerdir ? Neden spotify premium hesap kullanayım ? sorularına cevap vermeye çalışacağım yazımda.

Spotify premium hesaba geçiş oldukça kolaydır. Spotify premium hesap satın alabilmek için kısaca yapmanız gereken;

  1. Spotify sitesine giriş yapın; https://www.spotify.com/

spotify-premium-hesap-nasil-acilir

Premium edin butonuna tıklayınca üyeliğimiz ile giriş yapmamız istenecek. Eğer üye değilseniz kısa süre de üye olabilirsiniz ücretsiz olarak.

2. Karşınıza çıkan alanda ödeme bilgilerinizi girmeniz istenecek. Buraya bilgilerinizi giridkten sonra hesabınız dan para çekilecek ve spotify premium hesabınız aktif olmuş olacak. Kullanmaya başlayabilirsiniz !

Uyarı: hesabınız da para varsa yenilenme ücretini otamatik kesebilir lütfen dikkat ediniz ! Kendiniz otamatik üyeliği iptal etmelisiniz..

DUYURU: 31 aralık 2015 tarihine kadar spotify da deneme premium ücreti 3 aylık 0,99 TL !

Spotify premium hesap ile reklamsız kaliteli müzikler dinleyebilirsiniz. Ayrıca şarkılarınızı indirip çevrim dışı da dinleme imkanına sahip oluyorsunuz. Bunun haricinde şarkılar arasında random geçiş ve istediğiniz kadar şarkı dinleme hakkına sahip oluyorsunuz. Cep telefonunuzdan tabletinizden ve masaüstünüzden spotify hesabınıza erişip şarkı dinleyebiliyorsunuz.

Spotify Premium hesap ile yeni çıkan trend şarkıları takip edebilirsiniz. Premium üyelik indirimi kaçıranlar olacaktır diye düşünüyorum umarım tekrardan böyle bir kampanya yapar. Ben kullanıyorum şimdilik bir eksisini görmedim sistemin..

Kaynak: Nasıl Yapılabilir

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.