Şok Aktüel 1 Ağustos Aktüel Kataloğu

Çok sayıda şubesiyle Türkiye’nin hemen hemen her yerinde halka hizmet veren ŞOK marketler zincirinde her hafta çarşamba ve cumartesi günleri indirim günüdür. Bu dönemlerde çeşitli ürünler uygun fiyatlarla vatandaşa sunulur. Temmuz ayını başarılı bir şekilde kapatan ŞOK aktüel yeni fırsatlarla Ağustos ayında da kampanyalara devam edecek.

Şok Aktüelde 1 Ağustos Kataloğunda Yer Alan Kampanyalar

ŞOK market kampanyalı yeni ürünlerle vatandaşın karşısında. Şok aktüel 1 Ağustos aktüel kataloğu yayınlandı. Kampanya kataloğunda pek çok ürün yer alıyor. Bu hafta kullanımı kolay olan 4 yıl garantili blender seti 6 taksite varan ödeme fırsatıyla 129.90 TL’den satışa sunulacak. Remington’dan 2 yıl garantili hava üflemeli saç şekillendirici 79.90 TL, 3 yıl garantili saç kesme makinesi 89.90 TL, 2 yıl garantili çift başlı tıraş makinesi 59.90 TL, Kumsal marka desenli tava 17.90 TL, deterjan hazneli bulaşık fırçası 3.95 TL satış fiyatıyla raflarda yerini alacak. Kampanya dahilinde 15 TL ve üzeri Raid veya OFF! alışverişine tek kişilik sinema bileti hediye edilecek. 25 TL ve üzeri alışverişlerde 4.5 kg Tursil Matik çamaşır deterjanı 22.95 TL yerine 14.00 TL olacak.

Şok Aktüel 1 Ağustos Kataloğunda Yer Alan Diğer Ürünler

Paşabahçe bardaklı başucu sürahisi 9.95 TL, desenli kapaklı kavanoz 1.35 TL, pratik süzgeç 7.95 TL, musluklu cam kavanoz 14.90 TL, Mintax sıvı bulaşık deterjanı 2,95 TL, Derby samurai platinum 3 bıçak 6+2’li 9.95 TL satış fiyatıyla halka sunuluyor. Bir alana bir bedava ve ikinci üründe %50 indirim fırsatı sunulan gıda ürünleri ŞOK 1 Ağustos aktüel kataloğu sayfalarında. Kampanya dahilindeki ürünler sınırlı sayıda olacak şekilde raflarda yerini alıyor.

Kaynak :   https://aktuelsemti.com/

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.