Yurt Tercih Edilirken Hizmete Göre Seçim Yapılmalı

Biga Kız Öğrenci Yurdu olarak yurt arayışlarınızda mutlaka incelemeniz gereken konuları belirtmek isteriz. İlk olarak Biga Öğrenci Yurdu konseptiyle hem kız öğrencilere hemde Biga Erkek Öğrenci Yurdu anlayışı ile erkek öğrencilere mükemmel bir yurt sistemi sunuyoruz. Bütün yurtlar ‘’Sigortalı Hizmet Listesi’’ adı verilen, çalıştırdığı sigortalı elemanlar ile bilgileri içeren SGK tarafından onaylanan belgeyi görülebilecek yere asmak zorundadır.  Bu listeye göre temizlik ve güvenlik hizmetleri hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Yurt Yemek Hizmetini Nasıl Veriyor?

Yurtta yemeklerin yapıldığı ortam, yemekhane olup olmadığı ve yemek menüsü kontrol edilmelidir. Yemekler, bir yemek fabrikasından karşılanıyorsa; yemek fabrikasının yönetmeliğine uygun hizmet verdiğine dair belgeleri görülmelidir.

Biga  Öğrenci Yurdu seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli husus, öğrenci yaşamını devam ettireceği ortamı ve özellikle odasını mutlaka görmelidir. Biga Kız Öğrenci Yurdu konseptinde var olan yurdun sunduğu çalışma ortamı kontrol edilmelidir. Odaların aydınlık, havadar ve ısınma için yeterli koşullara sahip olması gerekir. Bütün bunların yanında, Biga Erkek Öğrenci Yurdu kapsamında var olan yurt yönetiminin vereceği hizmetlere dair yazılı bir taahhüt vermesi gerektiği unutulmamalıdır.

Yurt Temizlik Hizmeti

Temizlik, sağlık açısından önemli bir detay olduğu için iyi bir araştırma gerektirir. Odaların kaç günde bir temizlendiği öğrenilmeli ve yeterli sayıda temizlik personelinin olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Tüm yurt hizmetleri kontrol ederken aslında ince bir detay, yurt hizmetleri hakkında detaylı bilgi sahibi olunmasını sağlar. Biga Erkek Öğrenci Yurdu temizlik konusunda gerekli hassasiyete sahip bir yurttur.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir