Pokemon GO’da Incense Kullanımı

Pokemon GO‘da çeşitli Pokemon‘ları yakalamak bazen zorlu olabiliyor. Incense de size oyunda daha fazla Pokemon yakalama adına yardım eden en önemli nesnelerden bir tanesi. Peki Pokemon GO’da Incense Kullanımı nasıl olur?

Pokemon GO’da Incense Kullanımı

Incense kısaca ve basitçe söylemek gerekirse Pokemon yakalamanıza yarayan bir eşya. Bunu Nearby ekranınızda görünen Pokemon’ları o an ki konumunuza çekerek yapıyor. Özellikle popülasyon anlamında pek de kalabalık olmayan bir yerdeyseniz bu nesneye daha çok ihtiyacınız olabilir. Zira bu tarz bölgelerde Pokemon yakalamak gerçekten pek kolay değil.

Öğrenmek İsterseniz : Nearby, PokeStop, Gym Nedir?

Eğer Incense’i kullanmak için doğru zaman olduğuna inanıyorsanız, ekranın aşağısında yer alan Poke topu simgesine basarak eşyalarınızı seçebileceğiniz menüyü karşınıza getirin. Ardından çantanızdaki Incense nesnesini seçin. Genellikle menünün en yukarısında bulunurlar.

Pokemon GO’da Incense Kullanımı1

Bunun ardından Incense ekranınızda belirmiş olacak. Tekrar üstüne basarak kullanabilirsiniz. Nesne etkin hale geçtiğinde ise avatarınızda girdap gibi dönen bir gaz topu farkedeceksiniz. Ayrıca ekranın sağ üstünde Incense’in ne kadar süre daha çalışacağını gösteren bir sayaç olacak. Incense çalışmaya devam ettiği sürece yakınlarınızdaki Pokemon’ları çekmeye devam eder böylece onları yakalamak sizin için çok kolay hale gelmiş olur.

Incense nesnesi ve kullanımı hakkında bilmeniz gereken tüm her şey bunlardı. Pokemon GO için oldukça önemli ve kullanışlı bir eşya. Unutmayın tam karşınıza bir Vaporeon ya da Pikachu çıkarmayacaktır ancak yine de Pokemon’ları bulmanızı çok basit hale getirecektir. Konu hakkında daha fazla sorunuz için yorum bırakmayı unutmayın.

Kaynak : Akıllı Telefon

www.Tamam.org

www.Tamam.org sitesinde yeralmaktadır.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.