iPhone için En iyi 5 Müzik Uygulaması

iPhone’unuzda müzik dinlemenin keyfine doyasıya varabilmeniz için iPhone için En iyi 5 Müzik Uygulaması‘nı sizler için derledik.

iPhone için En iyi 5 Müzik Uygulaması

Ecoute (Ücretli)

Özelliği: Son çalınma tarihi ve bir parçanın kaç kez çalındığı gibi bilgileri saklayarak yeni öneriler sunmak.

iPhone için En iyi 5 Müzik Uygulaması-1-Ecoute

Ecoute albüm kapaklarını görüntüleyen, net bir arayüze sahip olan kullanması basit bir uygulama. Ayrıca gelişmiş bir karışık çalma fonksiyonuna sahip. Karışık çalmayı istenirse albümleri baz alarak yapabiliyor ve çalma sayıları ve son çalınan gün gibi verileri kullanarak daha iyi müzik önerilerinde bulunuyor. Ayrıca AirPlay desteği sunuyor ve müzikleri bestecilere, sesli kitaplara veya seçtiğiniz diğer çeşitli filtere göre ayırabiliyor. Uygulamada podcast desteği dahi mevcut ve Facebook, Twitter gibi sosyal ağları destekliyor. Son olaraksa Night Mode yolda ya da yatağında müzik dinlemek isteyenler için mükemmel bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Listen (Ücretsiz)

Özelliği: Gesture desteği.

iPhone için En iyi 5 Müzik Uygulaması-2-Listen

Çok sayıda müziği bir arada tutmayı seviyor ve müzik koleksiyonunuz içerisinde sık sık dolaşıyorsanız, Listen isimli uygulama bu karmaşanıza daha iyi bir çözüm sunabilir. Kapak görsellerinin ağırlıkta olduğu büyük butonlu menüler kullanan Listen böylelikle kullanıcının müzikler arasında en hızlı şekilde geçiş yapabilmesini sağlıyor. Özellikle basit ve büyük butonlu arayüzlerden hoşlanan kullanıcılar için Listen harika bir müzik uygulaması.

SoundShare (Ücretsiz)

Özelliği: Apple Müzik, Spotify, and Deezer kullanıcıları için daha özel bir müzik deneyimi.

iPhone için En iyi 5 Müzik Uygulaması-3-SoundShare

SoundShare birçok farklı servisi bir araya getiren tabiri yerindeyse birleştirici bir uygulama. Bu servislere Apple Müzik, Spotify ve Deezer dahil. Kendisi aslında kayıt olunarak kullanılan bir müzik sosyal ağı. Uygulama müzikleri beğenmenize, yorum yazmanıza ve paylaşmanıza izin veriyor. Ayrıca oluşturduğunuz çalma listelerini dilediğiniz kişilerle paylaşabiliyor ve bu kişilerin listeye yeni müzikler eklemesine izin verebiliyorsunuz.

Stezza (Ücretli)

Özelliği: Tek elle yönetilebilen bir müzik uygulaması olması.

iPhone için En iyi 5 Müzik Uygulaması-4-Stezza

Stezza kendini özellikle sürücüler için geliştirilmiş bir müzik uygulaması olarak tanıtıyor. Kullanıcının ihtiyaç duyacağı tüm genel butonlar uygulamanın arayüzüne oldukça net bir şekilde yerleştirilmiş. Arayüzünde albüm kapağına büyükçe yer ayıran Stezza aynı zamanda o an çalınan müziğe göre arayüzünü adapte ediyor. Tek elinizle rahatça kullanabileceğiniz Stezza araç içerisindeyken en kolay kullanımı sunuyor.

Musixmatch (Ücretsiz)

Özelliği: Şarkıların sözlerini eş zamanlı olarak gösteriyor.

iPhone için En iyi 5 Müzik Uygulaması-5-Musixmatch

Dinlediğiniz müziğin sözlerini merak ediyor ve buna en pratik şekilde ulaşmak istiyorsanız Musixmatch tam olarak bunu yerine getiriyor. Uygulama cihazınızda mevcut olan müziklerin sözlerini ekranda büyük puntolarla gösterebiliyor. Böylece müzik ile eş zamanlı olarak sözleri de görebiliyorsunuz. Geliştiriciye göre Musixmatch dünyanın en büyük şarkı sözü kütüphanesine sahip. Ücretsiz olduğundan bunu deneyip görmekte yarar var.

iPhone için En iyi 5 Müzik Uygulaması‘nı tanıttık.

Kaynak : Akıllı Telefon

iPhone için En iyi 5 Müzik Uygulaması yazısı ilk önce Teknoloji Dolabı üzerinde ortaya çıktı.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir