GTA 5 Patlayan Note 7 Modu

Çılgın GTA 5 mod yapımcıları patlayıp çatlayan Galaxy Note 7 telefonları GTA 5 Patlayan Note 7 Modu ile hunharca trollediler. İlgilenirseniz Samsung Galaxy Note 7 Neden Patlıyor? yazımızada bakabilirsiniz.

Hatırlanacağı üzere Samsung’un son amiral gemisi olması planlanan Galaxy Note 7 bataryasında yaşanan problemden ötürü alev alıyordu. Yaşanan birkaç farklı olayda Note 7 telefonlar maddi hasara ve yaralanmalara sebep olmuşlardı. Hatta uluslararası uçuşlara Galaxy Note 7 telefonların alınması bile yasaklanmıştı. Sonuçta Samsung, özel bir özür videosu yayınlayarak Note 7 telefonları geri çağırmak zorunda kalmıştı. Anlaşılan o ki Samsung, GTA 5 içindeki Note 7 telefonları unutmuş.

GTA 5 Patlayan Note 7 Modu

GTA 5 Patlayan Galaxy Note 7 Modu bize oyun içinde Note 7 telefonları bir iletişim aracı olarak değil, bir silah olarak kullanabilme imkanı veriyor. Bu telefonları almak için de GSM veya teknoloji marketler yerine silah dükkanlarının yolunu tutuyoruz. Note 7’leri satın aldıktan sonra bu telefonları tıpkı bir yapışkan bomba gibi arabaların üstüne yapıştırabiliyor veya sağa sola fırlatabiliyoruz. Bu sayede Los Santos sokaklarında terör estirebilmemiz mümkün.

GTA 5 Patlayan Galaxy Note 7 Modu, ücretsiz olarak indirip oyuna ekleyebileceğiniz bir mod. Fakat bu mod resmi bir GTA 5 modu veya içeriği olmadığı için eğer oyunun orijinal versiyonuna sahipseniz oyun sunucularından banlanmanıza sebep olabilir.

GTA 5 Patlayan Galaxy Note 7 Modu aktifken oyunun online moduna girmemenizi, modu yüklemeden önce oyun dosyalarınızı yedeklemenizi tavsiye ediyoruz.

GTA 5 Patlayan Galaxy Note 7 Modu’nu indirmek ve kurulum talimatlarını görmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

GTA 5 Patlayan Note 7 Modu İNDİR

GTA 5 Patlayan Galaxy Note 7 Modu Nasıl Yüklenir?

– w_ex_pe.ydr/w_ex_pe_hi.ydr and w_ex_pe.ytd adlı dosyayı GTA 5’in kurulu olduğu klasör içindeki updatex64dlcpackspatchday8ngdlc.rpfx64modelscdimagesweapons.rpf klasörüne kopyalayın.

– Eğer patchday8ng klasörü yoksa dosyayı updatex64dlcpackspatchday3ngdlc.rpfx64modelscdimagesweapons.rpf klasörüne kopyalayabilirsiniz

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir