Clash Royale Turnuva Nasıl Açılır?

Clash Royale Turnuva Nasıl Açılır? başlıklı bu yazı Tamam.org içerik Tamam.org sitesinde yeralmaktadır.

En popüler mobil oyunlardan biri olan Clash Royale, kullanıcılarının da büyük isteği sonucunda turnuva özelliğine kavuştu. Supercell dün yaptığı yeni güncelleme ile oyuna Turnuva modunu getirdi. Bu yazımızda Clash Royale Turnuva Nasıl Açılır, Turnuva’ya nasıl girilir, turnuva nasıl oluşturulur, şifreli turnuva nasıl yapılır ve turnuva ödülleri hakkında bilgiler paylaşacağız.

Tıklayın, Öğrenin : Clash Royale Başlangıç Rehberi ve Özel İpuçları

 Clash Royale aldığı yeni güncelleme sonrası oyunun alt kısmına Turnuva simgesi eklendi. Bu simgeye tıklayarak devam eden ve başlayacak turnuvaları görebilirsiniz.

Clash Royale Turnuva’ya Girme Taktiği

Clash Royale Turnuva’ya Girme Taktiği

Turnuva özelliği yeni geldiği için herkes turnuvalara girmeye çalışıyor ve yoğunluktan dolayı çoğu kişi turnuvalara giremiyor. Turnuva ekranında Sarı renkte olanlar halen başlamamış turnuvaları gösteriyor. Bazen 50 kapasiye sahip bir turnuva dolu gözükmese de katılmak isteyince dolu diyebiliyor. Bazen de 50 kişilik kapasite dolu gösterse de katıl dediğiniz zaman katılabiliyorsunuz. Öncelikle yapacağınız şey dolu gözükse de katılmaya çalışacaksınız. Yakınlardaki turnuvalara girmeniz için sizden Konum özelliğini açmanız istense de konum açmayınki tüm dünyadan turnuvalara girebilme şansınız olsun. Ekranı yenilemek ve yeni turnuvaları görebilmek için Klan ve Turnuva sekmesi arasında gidip gelin ki sayfa yenilensin. Birkaç deneme sonunda Clash Royale turnuvalarına girebileceksiniz.

ClashRoyal Kartları Tıklayın, Öğrenin:

Clash Royale Ender Kartlar

Clash Royale Efsanevi Kartlar

Clash Royale Destansı Kartlar

Clash Royale Sıradan Kartlar

Clash Royale Turnuva Nasıl Açılır ?

Clash Royale oyununda herkes kendi turnuvasını oluşturabilir. Turnuva ekranın sol üst köşesinde yer alan +Turnuva simgesine tıklayarak yeni turnuva oluşturabilirsiniz.

Clash Royale Turnuva Nasıl Açılır 2

Turnuva adı ve açıklamasını yazdıktan sonra dilerseniz şifre belirleyebilirsiniz. Şifre belirleyerek bunu kendi klanınız ile paylaşabilir sadece kendi klanınız için turnuva oluşturabilirsiniz. Uzunluk turnuvanın ne kadar süreceği, hazırlık ise turnuva başlangıç süresini belirlemek için kullanılır. Ayrıca turnuva kapasitesi arttıkça verilen ödül de artmaktadır. Ancak kapasite arttıkça harcanan taş sayısı da artmaktadır.

İlginiziçekebilir:Clash Royale Sandık Türleri Nelerdir?

Güncelleme ile Donmuş Arena bölümünü ve Buz Ruhu, Atıcı, Oduncu ve Tomruk karakterleri oyuna eklendi. Aşağıdaki linkten Clash Royale’nin son versiyonunu indirebilirsiniz.

Clash Royale Turnuva Nasıl Açılır? başlıklı bu yazı Tamam.org içerik Tamam.org sitesinde yeralmaktadır.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir