Android Telefonlarda Flaş Işığını Bildirim Uyarısı Yapmak

Android akıllı telefonunuzda bildirim ışığı bulunmuyorsa Flaş Işığını Bildirim Uyarısı, bildirim ışığı olarak kullanabilirsiniz.

Android telefonunuza gelen aramalar, mesajlar ve diğer bildirimlerde zil sesinizle beraber telefonunuzun flaşının da yanmasını sağlayabilirsiniz.

Android Telefonlarda Flaş Işığını Bildirim Uyarısı Yapmak

Telefonunuzun LED Flaşını bildirim ışığı olarak kullanmak için Flash Alerts 2 uygulamasını yüklemeniz ve gerekli ayarları yapmanız yeterlidir.

Flash Alerts 2 uygulamasını android 2.1 ve üstü versiyon kullanan Samsung, LG, HTC, Asus, Huawei ve diğer tüm android telefonlarla kullanabilirsiniz.

1. BURAYA tıklayarak Flash Alerts 2 uygulamasını Google Play üzerinden indirin. Daha sonra uygulamayı açın.

2. Flash Alerts 2 uygulamasını açtığınız zaman bir dizi bilgilendirme ve test ekranı gelecektir. Bu adımları Next, Text, Flash Comfirmed ve Complete Setup diyerek tamamlayın. Örnek aşağıdaki resimde gösterilmiştir.

3. Complete Setup’a dokunduktan sonra uygulamanın ayar ekranı gelecektir. Bu ekranda hiçbir ayara dokunmanıza gerek yoktur. Sesli aramalar ve Mesaj bildirimleri aktif olarak gelmektedir.

4. Flash Alert 2 uygulamasında 3 farklı led flaş bildirim seçeneği vardır. Flash Module Setting kısmından istediğiniz flaş bildirim seçeneğini seçebilirsiniz.

Artık telefonunuz çaldığında ve mesaj aldığınız zaman telefonunuzun flaşı yanacaktır.

iPhone’da gelen arama ve bildirimde LED flaş ışık nasıl yanar

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.