Android için En iyi 10 Uygulama

Android için En iyi 10 Uygulama yazımızda Android cihazlar için Hava durumu, Güvenlik ve Anti-Virüs, Sağlık ve Fitness, Podcast, Veri Depolama, Klavye, Kamera, Fotoğraf Düzenleme, Alarm ve İş Arama uygulamalarından en iyilerini derledik.

Özellikle son birkaç yıl içerisinde akıllı telefon ve tabletlerin, daha doğrusu mobil ürünlerin hayatımıza giriş yapmasıyla birlikte uygulamalar da büyük önem kazandı. İlk olarak yalnızca temel bazı işlemleri gerçekleştiren uygulamalar hazırlanırken; artık birçok işlem tek bir uygulama üzerinden yerine getirilebiliyor.

Uygulamalardan yoksun bir akıllı telefon “akıllı” sıfatını pek de hak etmiyor. Android için uygulama aramak biraz zordur. Ancak bu zorluk, alternatiflerin bolluğundan kaynaklanır. Android tarafında uygulama çeşitliliği hızla artış gösteriyor. Mağazalar üç milyondan fazla uygulama ile dolup taşıyor. Hemen her şey için bir uygulama bulmak mümkün.

Yani hava durumu ya da yeni bir tarayıcı aradığınız zaman karşınıza birçok uygulama çıkar. Elbette herkesin beğenisi ve tercihi farklı olacaktır, ancak biz sizin için 2016’nın en iyi ve en kullanışlı olduğunu düşündüğümüz Android için En iyi 10 Uygulama ‘yı derledik.

Android için En iyi 10 Uygulama

Aşağıda Hava durumu, Güvenlik ve Anti-Virüs, Sağlık ve Fitness, Podcast, Veri Depolama, Klavye, Kamera, Fotoğraf Düzenleme, Alarm ve İş Arama uygulamarından Android için En iyi 10 Uygulama ‘yı sizler için derledik.

Android İçin En İyi Hava Durumu Uygulaması

morecast-android-hava-durumu-uygulamasi

Birçok hava durumu uygulaması var. Hepsinin kendine göre avantajları ve dezavantajları var elbette. Ancak MORECAST, şık ve sade arayüzüyle öne çıkan bir uygulama. Dolayısıyla kullandığı uygulamaların işlevi kadar görünümünü de önemseyen kişiler için iyi bir alternatif. Uygulamada ayrıca A şehrinden B şehrine yapacağını yolculuk esnasında rotanızdaki hava durumunu da öğrenebiliyorsunuz. Şahane!

MORECAST İndir

Daha fazlası için En İyi Hava Durumu Uygulamaları yazımıza bakabilirsiniz.

Android İçin En İyi Güvenlik ve Anti-Virüs Uygulaması

avast-android-antivirus-uygulamasi

Güvenlik ve anti-virüs uygulaması seçerken dikkatli olmak gerekir. Çünkü piyasa anti-virüs görünümlü pek çok virüs bulunmaktadır! Ancak Avast Mobile Security & Antivirus adlı uygulama virüs ve kötü amaçlı yazılım tespit etmek için çok iyi bir uygulama. Micro hafıza kartınızı, dahili hafızanızı ve tarayıcı geçmişinizi sürekli koruma altında tutan uygulama sayesinde telefonunuz 365 gün boyunca tehditlere karşı koruma altında olacaktır.

Avast Mobile Security & Antivirus İNDİR

2016’nın En İyi AntiVirüs Programları  yazımızda telefon ve bilgisayarlareınız için tavsiye ettiğimiz en iyi anti virüs porgramlarını inceleyebilirsiniz.

Android İçin En İyi Sağlık ve Fitness Uygulaması

twilight-android-saglik-uygulamasi

Sağlık ve fitness deyince beslenme ve spor hakkında bir uygulama bekleyebilirsiniz. Ancak biz size göz sağlığınızı önemseyen bir uygulamadan bahsedeceğiz. Twilight, güneşin pozisyonuna göre ekranınızın rengini ve parlaklığını otomatik olarak ayarlıyor. Bu sayede geceleri uykuya dalmakta zorluk yaşamıyor, bir sayfa yazı okurken baş ağrısı çekmiyorsunuz.

Twilight İndir

Sitemizdeki Sağlık ve Fitnes türündeki diğer uygulamalara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Android İçin En İyi Podcast Uygulaması

podcast-addict-android-uygulamasi

Podcast Addict şahane bir uygulama, çünkü yüzlerce ücretsiz podcast yayınına tek uygulama çatısı altında ulaşmanızı sağlıyor. Podcast dünyasındaki en popüler yayınları da derleyen bu ücretsiz uygulama sayesinde podcast’leri isterseniz cihazınıza indirerek de dinleyebilme şansına sahipsiniz. Evde, yolda, trafikte, sokakta, yatakta envai çeşit konu hakkında bilgilenmek ve eğlenmek bu kadar kolay olmamıştı!

Podcast Addict İNDİR

Android için En İyi 10 Müzik Uygulaması  yazımızda en iyi müzik çalar uygulamalarını blabilirsiniz.

Android için En iyi 10 Uygulama yazımızın devamı için diğer sayfaya geçiniz.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.