Altay Bayındır ve Volkan Demirel arasında özel görüşme!

Fenerbahçe’nin eski kalecisi, günümüzün yardımcı antrenörü Volkan Demirel, eskiden gelen tecrübelerini sürekli olarak Altay Bayındır’a aktarıyor ve son 7 maçtada gol yiyen genç kaleciye sürekli olarak desteğini sürdürüyor. Süper Lig’in son haftalarında çok kötü bir dönem geçiren ve neredeyse her maçta şanssız, hatalı goller yiyen Fenerbahçe kalecisi Altay Bayındır’a Volkan Demirel tarafından moral motivasyon desteği sürekli olarak sağlanıyor. canlı iddaa siteleri

Her Kaleci Benzer Dönemlerden Geçer

Tecrübeli kaleci Volkan Demirel, Altay Bayındır’a eskiden yaşadığı iddaa benzer sorunları ve dönemleri anlatarak, ‘Moralini sakın bozma. Sen çok iyi bir kalecisin. Türkiye’nin en iyi kalecilerinden birisin. Avrupa’nın da en iyi kalecilerinden birisin. Her maç yeni bir maç, yeni bir sayfa, yeni bir mücadele demektir. Kafaya takmadan, hatalardan ders çıkararak yola devam etmelisin’ iddaa dediği öğrenildi.

Altay Bayındır Volkan Demirel’e Çok Saygı Duyuyor

Her fırsatta Volkan Demirel’e çok saygı duyduğunu ve onu bir idol olarak gördüğünü belirten Altay Bayındır, her fırsatta konuştuğu, fikirlerini aldığı Volkan Demirel ile hem dertleşiyor hem de bilgiler alıyor. Volkan Demirel ise takımın kaleci antrenörünün iddaa çalışmasına saygı gösterdiği için kesinlikle Altay’a antrenmanlarda değil, dışarıda veya yemeklerde moral vermek, yardım etmek için iletişim kuruyor. Eski efsane kaptan Volkan Demirel’in sık sık diğer oyuncularlada toplantılar yaptığı ve motivasyon konuşmaları yaptığı iddia ediliyor.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.