BS Player ile Filmlere ve Dizilere Uygun Altyazıları Bulma

BS Player ile Filmlere ve Dizilere Uygun Altyazıları Bulma başlıklı bu yazı Tamam.org içerik Tamam.org sitesinde yeralmaktadır.

Yabancı film veya dizi seyrederken uyumlu altyazıları bulmakta zorlanıyorsanız, popüler video oynatıcısı BS Player’ın altyazı bulma özelliği sayesinde saniyeler içerisinde altyazı bulabilirsiniz. BS Player ile Filmlere ve Dizilere Uygun Altyazıları Bulma isimli yazımıza başlıyoruz.

Yabancı dizi veya filmlerin Türkçe dublajlı versiyonlarını sevmiyorsanız, en mantıklı çözüm altyazılı olarak izlemek olacaktır haliyle. Bazen dizi veya filmlere uyumlu altyazı bulmak oldukça zor olduğu gibi, bulduğumuz altyazıların senkron sorunu çıkarması da can sıkıcı olabiliyor.

BS Player ile Filmlere ve Dizilere Uygun Altyazıları Bulma

Uygun altyazı bulmanın çeşitli yöntemleri var fakat, bu makalemizde o yöntemlerin yerine BS Player’ın altyazı bulma özelliğiyle uyumlu altyazı bulma yöntemini anlatacağız.

BS Player ile Filmlere ve Dizilere Uygun Altyazıları Bulma1

İzlemek istediğiniz diziyi veya filmi açtıktan sonra ekrana sağ tıklıyoruz ve açılan menüden Altyazılar seçeneğini buluyoruz. (İngilizce sürüm kullanıyorsanız Subtitles seçeneğini aramalısınız.)

İlginizi çekerse :Netflix’de Altyazı Sorunu Nasıl Çözülür?

BS Player ile Filmlere ve Dizilere Uygun Altyazıları Bulma2

Altyazılar seçeneğine tıkladıktan sonra sırasıyla Altyazıları çevrimiçi kontrol et > Tümü adımlarını izliyoruz.

BS Player ile Filmlere ve Dizilere Uygun Altyazıları Bulma3

Kontrol işlemi başlatıldıktan sonra yukarıdaki gibi bir pencere açılacak ve uyumlu altyazılar listelenecektir. Buradan; dizinin veya filmin adıyla aynı olan altyazıyı seçebilir, eğer aynı değilse Beğeni bölümünde puanlama yer alıyorsa yüksek puanlı olanı seçerek, Seçileni indir butonuyla indirebilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra, indirmiş olduğunuz altyazı video dosyasına otomatik olarak eklenecektir.

BS Player ile Filmlere ve Dizilere Uygun Altyazıları Bulma başlıklı bu yazı Tamam.org içerik Tamam.org sitesinde yeralmaktadır.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.