Zeltiq Coolsculpting İle İncelmek

Zeltiq Coolsculpting ameliyatsız bir şekilde bizi yağlarımızdan kurtarmaktadır. Bölgesel zayıflama amacıyla yağ kütleleri azaltılarak problemli bölgedeki yağ problemi çözülmüş olur. FDO onaylı olan Zeltiq coolsculpting uygulaması dünyanın dört bir yanında gittikçe en çok tercih edilen bir tedavi yöntemi olmaktadır. Peki bu tedavi yöntemi nasıl uygulanır? Uygulama yapılacak alan uzmanınız tarafından tespit edildikten sonra cildinizin diğer kısımları korumak amaçlı ıslak bir bez yada buna benzer şeylerle örtülür. Sonrasında Zeltiq coolsculpting uygulaması yapacak olan teknolojik cihaz uzmanınız tarafından problemli bölgeye yerleştirilir ve artık geriye kalan bütün iş bu teknolojik cihaza kalmıştır. Cihaz bölgeye uyguladığı vakumla o bölgeyi haznesine çeker ve ortalama 1 saat kadar sürecek işlem başlamış olur. Bu süreçte cihaz problemli bölgeye uyguladığı soğutma işlemiyle soğutur ve sonrasında ortalama 3 haftada vücudunuzdaki değişiklikler oluşmaya başlar. Aşağı yukarı 2 ay sonunda lenf sisteminiz aracılığı ile bu alandaki yağlar atılmış olur. Tam anlamıyla bir değişikliğin gerçekleşmesi için Zeltiq coolsculpting tedavisinin üzerinden 3 ay kadar bir zaman geçmelidir.

Zeltiq coolsculpting İstanbul bedeninizin bazı bölgelerinde var olan ve bir türlü eritilemeyen yağ hücrelerini eritmenizi sağlamaktadır. Üstelik bunu yaparken doğal bir yolla yapmaktadır. Yani herhangi bir kimyasal ilaç ve benzeri şeylere gerek olmadığı gibi cerrahi bir uygulama da gerektirmemektedir. Saatlerinizi alan tedavi yöntemlerine kıyasla sadece 1 saatlik bir uygulama olan Zeltiq coolsculpting İstanbul uygulamadan sonra hastaların hemen normal hayatlarına dönebilme imkânı sağlamaktadır. Bu uygulamayı bay bayan herkes kullanabilir ama eğer hamileyseniz ya da hamilelik riski taşıyorsanız ve soğuğa karşı bir alerjik durumunuz varsa bu uygulama sizin için uygun olmayacaktır. Zeltiq coolsculpting İstanbul uygulama alanı olarak göbek, bel, alt karın, üst karın, sırt, göğüs altı bölgesi, kol, bacak, basen bölgelerini sayabiliriz. Zeltiq coolsculpting mini başlık sayesinde de boynunuzda oluşan yağlanmaları da kalıcı bir şekilde yok edebilirsiniz. Bu uygulama hakkında birçok insanın merak ettiği çok şey olduğunu düşünerek www.drmustafakarataş.com adresinde bu konuyla ilgili detaylı bilgiler içeren yazılar düzenledik.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.