Yeni Nesil Fotoğraf Baskı Clicksy Nedir?

Clicksy, en sevdiğimiz anılarımızı dijital dünyadan alıp yüksek kaliteli baskılar olarak kapınıza kadar teslim eden yeni nesil bir fotoğraf baskı platformudur. Heyecan verici her anıyı yakalayıp fotoğrafa dönüştüren bu büyülü “Tık” sesi, bize “Tık” bir yaşamın olanağını temsil ediyor. 

Clicksy’nin ileri teknolojisiyle, kişiselleştirilmiş fotoğraf albümleri, fotoğraf baskıları, çerçeveli öğeler ve diğer birçok özelleştirilebilir hediyeyi kolayca ve hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. İstenilen ürünler uygulama üzerinden veya masaüstü üzerinden dakikalar içinde oluşturulup satın alınabiliyor. Daha sonra orijinal fotoğraf kağıdıyla özenle hazırlanan siparişler, kullanıcının verdiği adrese hızlı ve dikkatli bir şekilde teslim edilir.

Akıllı yazılım, kullanıcıların telefonlarından, sosyal medyadan veya bilgisayarlarından görsel seçerek hızlı bir şekilde fotoğraf albümleri veya fotoğraf baskıları oluşturmalarına olanak tanıyor. Clicksy olarak müşteri memnuniyetine ve veri güvenliğine değer veriyoruz. Sipariş tesliminden itibaren bir ay içerisinde yüklenen fotoğrafları silerek kişisel verilerin korunmasını sağlıyoruz. 

Yeni Nesil Fotoğraf Baskı Clicksy’yi benzersiz kılan nedir? 

Clicksy’yi diğerlerinden ayıran ve benzersiz kılan temel özelliklerden biri akıllı algoritmasıdır. Türkiye’ye özgü bu teknolojik üstünlük sayesinde kullanıcılar, telefonlarından veya sosyal medyadaki fotoğrafları kullanarak kendilerine veya sevdiklerine çok özel ve benzersiz hediyeler yaratabiliyor.

Clicksy, kullanıcılara hem uygulama hem de masaüstü sürümü olmak üzere platformlar arasında geçiş yapma özgürlüğü verir. Kullanıcılar ürün hazırlamaya uygulamada başlayabilir ve masaüstünde devam edebilir veya tam tersi. Bu “sunucuya senkronize etme” özelliği, telefonunuzdan fotoğraf yüklemenize ve çalışmanızı daha büyük masaüstü bilgisayarınızda yapmanıza olanak tanır. Kullanıcılarımız, albümün arka plan renginden veya basımına, fotoğrafların düzeninden kapak tasarımına kadar her şeye karar verdikleri albüm şablonları oluşturabilir ve sonuçta tamamen benzersiz bir ürün ortaya çıkabilir. 

Yeni Nesil Fotoğraf Baskı Clicksy ile Ne Tür Hediyeler Alabilirsiniz?

Dilerlerse doğum günleri, yıldönümleri, bebeğimizin doğumu, düğünler gibi hayatın en önemli anlarına özel tasarlanmış albümler arasından seçim yaparak kendi albümlerini hızlı ve kolay bir şekilde oluşturabilirler. Clicksy’nin teknolojik altyapısı ve üstünlüğü kullanıcılara birçok fırsat sunmaktadır. Fotoğraf sürükle bırak özelliği, kullanıcıların sayfalar arasında geçiş yapmasına, görüntüleri istediği gibi düzenlemesine, gerekli ayarlamaları yapmasına, sayfaların sırasını değiştirmesine, fotoğrafları döndürmesine ve yakınlaştırmasına olanak tanır. 

Tüm Clicksy ürünleri orijinal fotoğraf kağıdına basılmıştır ve bu da onu piyasadaki tek B2C platformu haline getirmektedir. Özellikle kişiselleştirilebilir albümlerde sektör lideri olmaya çalışıyoruz. Kullanıcının hafızasına hak ettiği değeri vermek Clicksyn için çok önemlidir. Bu nedenle platformumuzun ana hedefi, ürün hazırlığından paketleme ve teslimata kadar her aşamada deneyimi benzersiz kılmaktır. Avrupa pazarında önemli bir konumda fotoğraf kitabı sektöründe lider olmayı hedefleyen Clicksy, teknik gücü, tasarım çeşitliliği ve mükemmel baskı kalitesiyle bu talebi karşılamaya hazır.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir