Wollex

Uzakdoğu menşeili bir firma olan Wollex özellikle Ortadoğu ve ülkemizde tercih edilen markalardan bir tanesidir. Bunun başlıca sebebi ekonomiktir. Ürünler uygun fiyatlı olduğundan ve iç kullanımda sorunsuz bir şekilde hizmet ettiğinden tercih sebebi olmaktadır. Bunun yanında ülkemizde bir sorunu olduğu taktirde yedek parçaları kolayca bulunabilmektedir. Markanın farklı fiyat aralıklarında ürünlerine internet üzerinden kolayca ulaşabilmek mümkündür.

Wollex Modelleri

Sandalyelerinin arasında çocuklara yönelik ürünlerinde olması markanın öne çıkmasını sağlamaktadır. Özellikle sandalyelerinde bulunan değişik renk seçenekleri genç yaşta ki kullanıcıların çok hoşuna gitmektedir. Bunun yanında sandalyeler kişiselleştirilmeye uygundur. Teknik detayları değiştirilerek kişiler için daha konforlu bir hale getirilebilir. Dışarda kullanacak olan kişiler fren sistemini değiştirerek daha güvenli, akülerini değiştirerek daha uzun mesafeler kat eden bir sandalye elde edebilirler.

Wollex Fiyatları

Ekonomik ürünler sunan Wollex markası aynı zamanda da kullanıcıların konforunu gözeten tasarımlara sahiptirler. Ürünlerinde genelde alüminyum gibi hafif malzemeye yer vermesi sayesinde özellikle çocuklar için üretilen modelleri pratik bir kullanım imkânı verir. Hızlı açıp kapama özelliğinin yer aldığı ürünler tek elle kurulup kapatılabilir. Ürünlerin sırt ve oturak kısmında kullanılan malzeme hastaların uzun süreler boyunca otursa da rahatsız olmayacağı yumuşak ve konforlu malzemelerden imal edilir. https://www.tekerleklisandalyeci.com/marka/wollex sayfasında bu markaya ait ürünleri inceleyebilirsiniz!

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir