Uğur Cesur Coşkunoğlu : Gökyüzünde 100.000 Drone’umuz Var

TT Teknoloji A.Ş. yönetim kurulu başkanı Uğur Cesur Coşkunoğlu Türkiye’de Drone üretimini ve satışını değerlendirdi.

Şu anda üretimini üstlendiğimiz, Corby Drones ve Preo Drones olmak üzere iki farklı drone markası var. Corby kelime anlamı olarak Kuzgun demektir. Drone modellerinin tasarımında da bu kuşu örnek alarak ilerledik. Kuzgun, hem hızlı hem de güçlü kanat köklerinden dolayı yüksek manevra kabiliyetine sahip. Kalite/Fiyat politikası olarak; beklentiyi tümüyle karşılayacak tasarımlarımızı olabilecek en uygun fiyatlara konumlandırıyoruz.

Bugünün uçurtmaları: Drone’lar

Gençler ve çocuklar doksanlı yıllarda uçurtma uçururlardı, drone için günümüzün uçurtması diyebiliriz. Yaptığımız araştırmalarda insanların drone’a yaklaşımında bir miktar korku / kontrol edememe endişesi olduğunu farkettik ve bunun üzerine Ar-Ge çalışması yaptık. Yeni modellerimizde havada sabitleme özelliği, uçuşu kolaylaştıran otomatik iniş / otomatik kalkış özelliği vs. gibi bir çok özellik ekledik. Drone’un kullanımını detaylı ve basit bir dil ile anlatan resimli kitapçıklar hazırlayıp ürünlerin yanında verdik. Tüm gayretimizle dünyanın en kolay uçurulan Drone modelini ürettik. “Uçurabilirmiyim” endişesini kıran insanlar teveccüh gösterdi ve toplam 100.000 adetin üzerinde drone satışı gerçekleştirdik.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.