Türk Kahvesi Paketleme Makinası

Kahve, Türk kültürü ve daha bir çok farklı kültürünün vazgeçilmez bir içeceğidir. Kahve çekirdeklerin yetiştirilme biçiminden, toplanma şekline, kavrulma derecesine kadar bir çok farklı ve özenli işlemlerden geçer. Bu işlemlerin her birinin farklılığı kahvenin tadına etki eder. Kahvenin bu özenli serüvenlerinde geçirdiği aşamalardan biri de kahvenin paketlenme işlemidir.

Kahve hassas bir ürün olması nedeniyle paketlenme aşaması da büyük önem taşır. Geçirdiği aşamalarda yapılan hatalar kahvenin kokusunu kaybetmesine ve aromasının bozulmasına neden olabilir. Kahve dolum makineleri çeşitleri ile güvenilir bir paketleme çözümlerine sahip olabilirsiniz. Kaliteli kahve dolum makineleri ile ürünün tazeliği garanti altına alınır.

Kahve dolum makineleri, öğütülmüş veya kavrulmuş kahve çekirdeklerini dış ortam teması olmadan paketlenmesini sağlar. Bu sayede kahveler kokusunu ve aromasını kaybetmeden güvenle müşteriye ulaştırılabilir. 

Kahveler için farklı farklı kahve dolum ve kahve paketleme makineleri bulunur. Güvenli paketleme 

BM-A Vidalı Paketleme Makinesi 

BM-A Vidalı Paketleme Makinesi, kullanıcıların tercihleri arasında en üst seviyelerde olan bir makinedir. Toz ve benzeri ürünleri paketlemek için tasarlanmıştır ve servo motor kontrollü vidalı dolum ünitesi sayesinde kullanıcıya hızlı ve hassas bir dolum sağlar. Ürün gramajı, dolum vidasının tur sayısı yardımıyla ayarlanır ve vida ölçüleri ürün tipine ve dolum miktarına göre değişebilir.

Makinenin tüm temas yüzeyleri gıda ile temasa uyumlu AISI 304 paslanmaz çelikten üretilir. Hızlı paket tipi değişimi için kolay değiştirilebilir yaka seti bulunur. Kolay ayarlanabilir benek sensörü sayesinde hassas paket boyu ayarı yapılabilir.

Makine, sürekli kontrol edilen yazıcı hatasına bağlı olarak otomatik olarak durarak baskısız ya da hatalı baskının önüne geçer. AC motor tahrikli film sürme ünitesi sayesinde ambalaj türüne uygun olarak soğuk veya sıcak yapıştırma teknikleri uygulanabilir. Ürün montajı CE standartlarına uygun olarak yapılır.

BM-A Paketleme Makinesi, kullanışlı dokunmatik ekranı ve farklı dil seçenekleriyle kullanıcıya kolay bir kullanım arayüzü sunar. Kullanışlı ve uygun fiyatlı olması nedeniyle sıklıkla tercih edilir. Gelişmiş özellikleri sayesinde işlemleri daha hızlı gerçekleştirir.

IM-A Vidalı Paketleme Makinesi

IM-A Vidalı Paketleme Makinesi sayesinde hızlı ve kolay paketleme yapabilir, zamandan tasarruf edebilirsiniz. Sahip olduğu Servo motor kontrollü vidalı dolum ünitesi ile hassas ve hızlı dolum yapabilirsiniz. Ürün gramajı, dolum vidasının tur sayısıyla ayarlanır ve tüm yüzeyler gıdaya uygun paslanmaz çelikten üretilmiştir. Makine, kolay değiştirilebilir yaka seti ve ayarlanabilir benek sensörü sayesinde paket tipi ve boyutu hızlı ve hassas bir şekilde değiştirebilir.

Makine, yazıcı hatasına bağlı otomatik durma özelliği sayesinde baskısız ve hatalı baskıları engeller. Film sürme ünitesi ve yatay çene baskı özelliğiyle daha başarılı bir performans sunar. Ambalaj türüne göre soğuk veya sıcak yapıştırma teknikleri uygulanabilir. Montajı CE standartlarına uygundur ve kullanıcı dostu dokunmatik ekranıyla kolayca kullanılabilir. IM-A Vidalı Paketleme Makinesi, ürünlerinizi daha kolay ve verimli bir şekilde paketlemenize yardımcı olur. Hızlı işlem yapabilme özelliğiyle sıklıkla tercih edilen bi makinedir. 

IMQ-A Vidalı Quadro Paketleme Makinesi

IMQ-A Vidalı Quadro Paketleme Makinesi, toz ve benzeri ürünleri paketlemek için tasarlanmış hızlı ve hassas bir makinedir. Servo motor kontrollü vidalı dolum ünitesi ile ürün gramajı ayarlanabilir. Tüm yüzeyler gıda ile teması uygun AISI 304 paslanmaz çelikten üretilmiştir. Kolay değiştirilebilir yaka seti sayesinde hızlı paket tipi değişimi yapılabilir.

Makine, kolay ayarlanabilir benek sensörü ile hassas paket boyu ayarlaması yapar. Yazıcı hatasına bağlı otomatik durma özelliği sayesinde hatalı baskı engellenmiş olur. AC motor tahrikli film sürme ünitesi, pnömatik tahrikli yatay çene baskı ve kesme ünitesi ile dengeli işlemler yapar. Soğuk ya da sıcak yapıştırma teknikleri uygulanabilir. Film gerginliği sürekli kontrol edilir ve hassas kenar kontrolü ile hatasız merkezleme yapar. Montajı CE standartlarına uygundur.

IMQ-A Vidalı Quadro Paketleme Makinesi, farklı dil seçenekleri ve kullanımı kolay dokunmatik ekranıyla kullanıcıya kolay bir kullanım sunar. Hızlı ve verimli işlemler yapmanızı sağlar.

SA-A Yarı Otomatik Vidalı Toz Dolum Makinesi 

SA-A Yarı Otomatik Vidalı Toz Dolum Makinesi kullanımı kolay ve hassas olmasının yanı sıra  hazır poşetler için idealdir. Hızlı ve hassas tartım yapabilme özelliğine sahiptir. Otomatik besleme mekanizması bulunur ve kullanıcıya bağlı olarak ayarlanabilir. Her türlü toz, gıda ve gıda dışı ürünleri paketleme amacıyla kullanılabilir. Servo motor kontrolü sayesinde hızlı ve hassas dolum sağlar. Ürün gramajı dolum vidasının tur sayısıyla ayarlanır. Ürüne temas eden yüzeyler gıda ile teması uygun AISI 304 paslanmaz çelikten üretilmiştir. Ambalaj ağzı yapıştırma ünitesi isteğe bağlı olarak makineye eklenebilir. Makinenin montajı kolay ve kullanımı dar alanlarda kolaydır. Makinenin temizlik ve bakımı kolaydır. Yeni işe başlayan firmalar için ideal bir seçenektir, kolay kurulabilir ve kolay arayüzü sayesinde kullanıcıya kolay kullanım sağlar. 

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir