Transfer Listesinde Kimlerin Adı Geçiyor?

Süper lig maçları tamamlanmak üzere iken en büyük şampiyonluk adayı olan bordo mavili takım Trabzonspor yetkilileri transfer çalışmalarına başladı. Takım özellikle sağ kanat ve sol bek oyuncu arayışında.

Antalyaspor maçına hazırlanan takımın yetkililerinden Ertuğrul Doğan ve Ahmet Ağaoğlu bir araya gelerek hangi oyuncuları almak istediklerini konuştu. Trabzonspor en son yine bir kanat oyuncusu olan Fildişili Jean Kouassi ile anlaşmıştı. noktabet

Antalyaspor maçı hazırlıkları sırasında takım, sağ kanat ve sol bek ihtiyacı olduğu konusunda kesin bir karara vardı.

Transfer Listesinde Kimlerin Adı Geçiyor?

Trabzonspor’un transfer listesindeki ilk isim Masouras. Yunanlı oyuncu Masouras için takımı Olympiakos ilk olarak 10 milyon dolar talep etmişti. Ancak bu rakamın artık 7 milyon dolara kadar çekildiği biliniyor.

Trabzonspor ise taksitler halinde ödeme yapmak istediğini ve 5 milyon dolarla ödemeye başlayacağını belirtmiş. Masouras 1.84 boyunda ve çok başarılı bir sol kanat oyuncusu. Trabzonspor transfer çalışmalarını hızlandırmak istiyor ve Masouras için menajeri ile sık sık görüşmeye devam ediyor. Bu sezon beş maçta iki golü ve bir asisti bulunan Masouras için Trabzonspor kesin bir karar vermiş gibi görünüyor.

2024’te sözleşmesi bitecek olan Masouras gelecek sezonlarda Trabzonspor forması giyebilir. Takımın diğer hangi oyuncular için transfer görüşmesi yapacağı ise henüz kesinleşmedi. Ancak Trabzonspor Süper Lig’deki iddiasını sürdürüyor ve hızlı bir şekilde takımın toparlanması için çalışılıyor.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.