Scarlet Lazer Uygulamaları

Scarlet Lazer Uygulamaları, radyofrekans enerjisinin, mikro iğneler ile cilde iletildiği cilt yenileme ve gençleştirme uygulamasıdır. Oldukça etkili ve bir o kadar da güvenilir olan bu uygulama 16 yaşını doldurmuş herkesin, çene bölgesi, yanaklar, göz çevresi, kaş altı, şakaklar ve alın bölgesi de dahil olmak üzere tüm yüz ve boyun bölgelerine uygulanabilmektedir. Ayrıca Scarlet Lazer Uygulamaları sivilce ve akne tedavisinde ve gözeneklerin küçültülmesinde de tercih edilen işlemlerden biridir. Uygulama öncesi hastalara lokal medikal kremler sürülerek oluşabilecek ağrı e acı minimum seviyeye indirilmekte ve bazen sıfır acı ile işlem sona ermektedir.

Kimyasal Peeling İstanbul ve diğer şehirlerde çok sıklıkla olmasa da cilt problemleriin tedavisinde tercih edilen cilt soyma uygulamalarından biridir. Her uygulamada olduğu gibi kimyasal peeling uygulamasının da dereceleri bulunmaktadır ve en derin sivilce ve akne izlerinin tedavisinde oldukça etkili meyve asitleri ile cildin soyulmasını sağlayan uygulama mutlaka uzman doktorlar tarafından yapılmalıdır. Aksi halde ciddi yan etkileri olabilecek bu işlem sonrasında ciltte istenmeyen oluşumlar meydana gelebilmektedir. Diğer cilt yenileme ve gençleştirme uygulamalarına göre çok daha ciddi neticeleri olan bir uygulama olduğundan Kimyasal peeling İstanbul Nişantaşı’nda bulunan Mustafa Karataş’ın kliniğinde de yapılmaktadır. Mustafa Karataş özellikle eğitimlerini medikal estetik alanında yurt dışında da tamamlamış ve bu alanda birçok ünlü ile de çalışmış önemli hekimlerimiz arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Scarlet ile Yüz Gençleştirme ve kimyasal peeling uygulamaları arasında biraz önce de söz ettiğimiz oldukça önemli farklar ve uygulama teknikleri bulunmaktadır. Kimyasal peeling uygulamasının etkileri ciddiyetini korurken,  scarlet ile yüz gençleştirme uygulaması oldukça kolay ve bir o kadar da güvenilir bir uygulamadır. Üstelik sadece yüz bölgenizdeki istenmeyen kusurlardan kurtulmanızın yanı sıra dekolte ve boyun bölgenize de rahatlıkla uygulayabileceğiniz bu uygulama hakkında Mustafa Karataş tarafından bilgi almak ve sizler için uygunluğunu öğrenebilmek adına www.drmustafakaratas.com internet sitemizi ziyaret ederek bizlere dilediğiniz zaman iletişim numaralarımızdan erişerek randevularınızı alabilirsiniz.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.