Paykasa ile Ödeme Yaparken Ek Ücret Gerekir mi?

Güvenli bir ödeme ya da para yatırım işlemlerini yapmak için Paykasa kullanmanın çeşitli avantajları vardır. Kartın bilgilerinin kullanarak ödemelerinin yapılmasının yeterli olması bu güveninin sağlanmasında önemlidir. Ayrıca bankanız ile hiçbir alakanız olmadan kartı kullanmakta genelde tercih edilme nedenleri arasında yer alır. Tabi bunlar için paykasa satın al işlemleri yapılması gerekiyor. Satın alma işlemleri yapılırken kullanıcılar, kartın kendi bedeli dışında ek bir ücret ödeniyor mu diye merak edebilmektedirler. Bu durum satışı yapan sitenin kartın bedelinin yanı sıra almış olduğu bir hizmet bedeliyle örtüşmektedir.

Paykasa Kartlarının Bedelinin Yanı Sıra Ek Ücretin Ödenmesi

Paykasa kartları Euro bazında işlem görür ve kartların satışları bunun üzerinden TL farkı ödenerek yapılır. Yani siz minimum 10€’dan başlayarak 500€’ta kadar ulaşan rakamların her birini TL farkı üzerinden ödemesini yaparak alabilirsiniz. Fakat her Paykasa satış sitesinin kar elde edebilmesi için tek başına kartın kur farkını alması yeterli olmamaktadır. O yüzden kartın genel miktarına uygun olarak bir ek ücret alınabilmektedir.

Eğer ki internet üzerinde güvenilir bir şekilde paranızı kullanmak istiyorsanız her zaman paykasa kullanmak size yarar sağlayacaktır. Bankanız ile hiçbir bağlantınız olmadan, hesap özeti çıkmadan, bilgilerinizi paylaşmak durumunda kalmadan Paykasa sistemi size gizlilik içerisinde ödeme yapabilmeniz için tüm olanakları sağlamaktadır.

Paykasa Kartın Satın Alımlarında Havale Ödemelerinde Komisyon

Bankalar verdikleri hizmetlere karşılık olarak bir takım komisyon bedelleri kesebilmektedir. Her şeyde olduğu gibi bankalar havale ile para yatırım yaptığınızda yapılan ücret üzerinden düşük miktarları kesebileceğinim unutmayın. O yüzden paykasa al için satış sitesinin banka hesabına para yatırdığınızda ek ücret bazında bankaların aldığı komisyon bedelini de sayılabilir.

https://www.paykasamerkezi.com/

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.