Özel Viessmann Kombi Bakım Servisi

Yaptığımız işin arkasında durmak ve bu işi güvence altında sizlere sunmak bizim en önemli görevlerimizden bir tanesidir. Özel VIESSMANN Servis adresi olarak bunu yapmaya gayret ediyoruz. 1 yıl garantili servis hizmeti ile birlikte ürünleriniz 1 yıl boyunca güvende! Peki bu süre bittikten sonra? Yine her zaman olduğu gibi tek bir telefonla kapılarınıza kadar geliyoruz ve kaliteli servis hizmetleri ile birlikte yüzlerinizi güldürmeyi başarıyoruz. Garanti kapsamında olan ürünleriniz ile ilgili en ufak sorunda bizlerden yardım alabilir ve sizler de ürünlerinizin değerini en iyi şekilde yükseltebilirsiniz.

Ürünlerinizin sorunları zaman zaman donanımsal olabiliyor ve bu tür sorunlarda kesinlikle parça değişimine gitmek gerekiyor. Bu değişimi en kısa sürede yapıyor ve orijinal parça desteği ile birlikte kusursuz bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmalardan sizler de faydalanabilir ve beklentilerinize yanıt alabilirsiniz. Orijinal ürün dışında herhangi bir tercih yapmıyoruz ve yine ürünlerinize zarar verecek tek bir hamlede bulunmuyoruz. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi bizler işini iyi yapmak adına karşınıza çıkan insanlarız ve en iyisini sizlere sunuyoruz. Bunu yaparken diğer firmalar gibi yüksek rakamlar sunmuyoruz ve en uygun fiyatlar ile kaliteyi satın almanıza da yardımcı oluyoruz.

Ürün kullanıcılarının servis firmamızdan ne istediklerine önem veriyor ve bu isteklere uygun bir şekilde hareket ediyoruz. Sizinle birlikte büyüyen ve çalışmalarını sizler için daha güçlü hale getiren bu firma ile bir an önce tanışmanız gerekiyor. Emin olun beklentilerinize profesyonel bir şekilde karşılık alacak ve ürünlerinizdeki değişimi sizler de çok kısa süre içerisinde fark edeceksiniz. Her geçen gün iyiye giden ve geniş bir aileye sahip olan bu firma, haftanın yedi günü çağrı merkezi desteği sunmaya da devam ediyor ve bunu ücretsiz olarak yapıyor. İletişim numaralarımızı ya da www.viessmannservisler.com web adresimizi kullanarak sizler de bu desteği alabilirsiniz.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir