Özel Teka Servis Merkezi

Özel servis olarak sunmuş olduğumuz birçok farklı hizmet sayesinde evlerinizde bulunmakta olan cihazların parça değişimine oldukça uygun fiyatlı olarak gerçekleştiriyoruz. üstelik sunmuş olduğumuz bu hizmetler karşılığında bir yıl boyunca parça değişim garantisi verdiğimiz için herhangi bir şekilde yeniden ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız. Bir yıl içerisinde aynı parçalarda herhangi bir arıza meydana gelirse hemen bizimle iletişime geçebilir ve ücretsiz bir şekilde değişim işlemlerini yapabilirsiniz. Sunmakta olduğumuz avantajlı hizmetler sayesinde bugüne kadar birçok mutlu müşteri elde etmeyi başardık.

Teka Servis ekibi olarak güler yüzlü bir şekilde hizmet veriyor ve mümkün olduğu kadar işleri hızlı bir şekilde tamamlamaya çalışıyoruz. Böylece günler boyunca beklemek zorunda kalmıyorsunuz. Sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanmak için 7/24 aktif olan çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilir ve hemen ekip arkadaşlarımız tarafından hizmet talep edebilirsiniz.

Teka servis ekibi olarak sunacağınız avantajlar sayesinde cihazda meydana gelen problemleri kısa süre içerisinde çözüme kavuşturacaksınız. Üstelik bu işlemleri yaparken hiçbir problem ile karşılaşmayacaksınız.

Bugüne kadar sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız internet sitemiz üzerinde yer almakta olan içerikler size bu konuda yardımcı olacaktır. Aynı zamanda diğer müşterilerimizin bizim hakkımızda yaptığı yorumlar sayesinde sunmuş olduğumuz hizmetlerin kalitesi hakkında çok daha farklı bilgiler elde edebilirsiniz. Sizleri de mutlu müşterilerimizin arasında görmekten dolayı gurur duyarız.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.