Özel İstanbul Franke Teknik Servis

franke-servis

Hayatlarımızın olmazsa olmaz hem minik hem de kocaman fakat maharetleri kendilerinden büyük olan dostlarımız… Elektrikli ev aletleri. İlk olarak önde gelen isimlerden klima, buzdolabı, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın vs… gibi emektar ev aletleri gelir. Franke Servis İstanbul Başta periyodik kontroller olmak üzere, bakım-onarım gibi teknik hizmetlerin tamamını büyük bir keyif ve kaliteyle ellerinden bırakmıyorlar. Tüm bu hizmetin sonunda bizlere yansıtılan memnuniyet, içimize sindirilerek daha sonraki zamanlarda sizlere tekrar memnuniyet olarak döner.

Belki de diğer servislere göre en güzel yönü; mağdur kaldınız ve ulaşamıyorsunuz. Hemen 24 saat ulaşabileceğiniz mobil telefon sistemi vardır. Özel Franke Servis İstanbul yılımızın tüm teknolojik ve bilimsel gelişmelerine mutabık kalarak, sizin memnuniyetinizi kazanmayı özelliklede mevcut memnuniyetiniz de arttırmayı amaç edinmektedir.

Franke Servis dışındaki özel teknik servislerde yapıla bakım-onarım, taşıma, parça değişimi gibi hizmetler çok daha farklı fiyatlarda ücretlendirilerek, sizinde markamıza bakış açınızı değiştirir. Franke Servis İstanbul’da fiyatlar hem kendi kullanıcılarımız söz konusu olduğu için hem de mağduriyetleri sonucu memnuniyetleri artsın amacıyla; kredi kartına %0 komisyon oranıyla ödeme kolaylığı sağlamaktadır.

WEB : Frankeservis.co

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.