Özel İstanbul Demirdöküm Servis Ayrıcalıkları Nelerdir?

demirdokum-servis

Demirdöküm markasının kombi konusunda alanında lider markalardan bir tanesi olduğu şüphesiz bir gerçek. Doğalgaz altyapısının da artık hemen hemen her eve ulaştığını düşünürsek de pazarda çok önemli bir payının olduğunu söylesek yanlış olmaz. Bu kadar yaygın bir markanın ister istemez servis hizmetinin de aynı kalitede olması gerektiğini düşünen Özel İstanbul Demirdöküm Servis firması ile ilgili bilgiler, neden bu firmayı tercih etmeniz gerektiğini gösteren bir takım ayrıcalıklardan bu yazımda sizlere bahsetmeye çalışacağım.

– Öncelikle bu firmayı tercih etmenizi sağlayacak en önemli ayrıcalık aynı gün servis hizmeti sunuyor olması. İstanbul’un tamamına yayılmış olan mobil servis araçları sayesinde hangi ilçe veya semtte olursanız olun servis kaydı oluşturduğunuzda merkez size en yakın ekibi en kısa sürede içerisinde ulaştırıyor.

– Hizmeti ekonomik ve hızlı bir şekilde aldınız peki herşey burada bitti mi? Hayır. Almış olduğunuz hizmette değiştirilen parçalar ve verilen işçilik hizmetlerinden doğabilecek olası durumlar için 1 yıl boyunca ücretsiz garanti sunulmakta.

– Malum artık kredi kartı ödemeler esnasında vazgeçilmezlerimizden. Ufak veya büyük miktarlar olsa da bazen nakite sıkışık olabiliyoruz. Bu durumlarda ödemelerimizi kredi kartımızla yapmak istiyoruz. İşte Özel İstanbul Demirdöküm Servis firmasında dilerseniz ödemelerinizi kredin kartınızla yapabiliyor, buna ek olarak eğer Bonus özelliği olan bir kredi kartınız var ise vade farkı olmaksızın taksit imkanınından da yararlanabiliyorsunuz.

– Ürününüzün arızasını çözmek için evinizi veya işyerinizi ziyaret eden teknisyenler kendi alanlarında üniversitelerin meslek yüksekokullarından mezun olmuş kaliteli ve profesyonel personellerden oluşmakta.

Eğer siz de bu ayrıcalıklardan yararlanmak istiyorsanız hemen şimdi Demirdokum-servisleri.net adresini ziyaret edebilir, sitede yer alan numara aracılığıyla arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.