Özel İmmergas Servis Yenilenen Ekibiyle Hizmetinizde!

Kombiler genelde kışa girerken akla gelen cihazlardır. Fakat gerek sıcak su olsun, gerek mutfakta ocak için kullanmamız olsun yılın her günü kullanırız. Bu nedenle bakımlarını aksatmadan ve oluşacak olası arızaları için müdahale etmek gerekir. Kısacası yılda en az 1 defa kombilerin detaylı bakımları yapılmalıdır. Bu bakımlar kombinin markasında uzmanlaşan teknik ekipler tarafından yapılmalı. Yani İmmergas marka kombi için İmmergas servisi aranmalıdır. Marka konusunda uzmanlaşan teknik ekipleri bulmak ve seçmek oldukça zor olsa da bu sorun İstanbul için çözülmüş durumdadır. Çok uzun zamandır İstanbul’un hemen her yerine servis hizmeti veren özel İstanbul İmmergas Servis şikayetiniz ya da isteğiniz ne olursa olsun çözüme kavuşturacak deneyimli ekiplere sahiptir.

İstanbul’un neresinde oturursanız oturun, çağrı merkezini arayarak müsait olduğunuz tarih ve saate randevu oluşturabilirsiniz. Eğer acil bir durum varsa, bunu belirtirseniz, size en yakın gezici ekip yönlendirilecek ve en kısa süre içerisinde sorun çözüme kavuşturulacaktır.

Çağrı merkezini haftanın 7 günü ve günün 24 saati arayabilirsiniz. Bu özel servis yapmış oldukları her onarım için 1 yıllık garanti verirler. Bu garanti hem işçiliği, hem de varsa değişen parçaları kapsar.

Bu servisin çalışanları sadece beceri ve deneyimleri ile değil, aynı zamanda güler yüzlü ve anlayışlı kişilerden oluşması nedeni ile de tercih ediliyor. Yapılan her işlem için size detaylıca bilgi verilir ve tüm sorularınız istediğiniz açıklıkla cevaplanır.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.