Özel Electrolux Servis Merkezi

Beyaz eşya konusunda farklı dizaynı ve görsel detayları ile diğer markalara oranla fark yaratmayı başarmış olan Electrolux teknoloji konusunda eskittiği süre ile de bir adım önde olmayı başarıyor. Yıllardır teknoloji alanında üretim yapmaya devam eden ve hala ayakta kalmayı başarabilen markalardan olmak kolay değil.

Özel Electrolux Servis

Bu anlamda aynı memniyeti servis konusunda da siz değerli müşterilerine aktarıyor. Özel Electrolux Servisi ailesi olarak alanında uzman bir kadro ile çalışıyoruz.Olası yedek parça değişimlerinde 1 yıl parça garantisini de siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

7 gün 24 saat güleryüzlü ve profesyonel hizmet sunan çağrı merkezi ekibimizi arayarak dilediğiniz an,dilediğiniz saatte ve dilediğiniz günde arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz. Kaliteli işçilik ve güleryüzlü servis hizmeti adına sizlere bir telefon kadar yakınız.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.