Özel Çiğli Bosch Servisi Hizmeti Nasıldır?

İzmir Çiğli’de oturuyorsanız ve Bosch marka eşya grubuna sahipseniz arıza durumlarında 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren özel servisimizden servis talebinde bulunabilirsiniz. Evinizde bulunan tüm Bosch marka eşyalar için ekibimiz özel servis desteğini sunmaktadır. Profesyonel hizmet anlayışımız ve alanında uzman olan teknik elemanlarımız sayesinde evinizde ya da iş yerinizde meydana gelen Bosch marka ürünlerin arızalarında oldukça hızlı bir şekilde çözüme kavuşabilirsiniz. Servis desteğinde bulunan müşterilerimizin beklentilerini en doğru şekilde nasıl karşılayacağımızı oldukça iyi biliyoruz. Ekibimizde çalışan personelimizin tamamı teknik anlamda donanımlı ve müşteri ilişkileri oldukça iyidir. Başınıza gelen arıza sorunları uzman ekibimiz tarafından kısa sürede halledilmektedir.
Çiğli’de uzun süredir faaliyet gösteren firmamız Bosch Servis hizmetleri sunmaktadır. Bosch markasının yetkili servisi olmadığımızı özel servis hizmetleri verdiğimizi de tekrar belirtmek isteriz. Hızlı bir şekilde servis talebinde bulunmak istiyorsanız telefon numaramız aracılığı ile arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Teknik elemanlarımız arıza kaydı sonrasında hemen adresinize erişim sağlayacaklardır.
Bosch Servis Çiğli – 444 88 48 Hemen Ara!
Öncelikli olarak genel arıza tespiti yapan ekibimiz sizlere konu hakkında bilgi verdikten sonra izlenecek aşamalar hakkında da detaylı bilgi verecektir. Eğer eşyanızın parçasında değişim yapılacaksa önce sizin onayınız alınacaktır. Parça değişimi yaptığımız tüm cihazlarda 1 yıl sürecinde garanti desteği de sağlamaktayız. Değişen parça ile ilgili bir sorun meydana geldiğinde ücretsiz yenileme işlemi yapılmaktadır.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir