Oto Yedek Market

1997 yılında kurulan firma Şahin Peugeot ortak kuruluşu ve online yedik parça satışı yapan bir işletmedir.

Müşterisinin ihtiyacına göre olan tüm markaların yedek parça ürünlerinin tedariki ve online peugeot yedek parça satışı yapar. Odak noktasının her durumda müşteri memnuniyeti olduğunun üzerinde durulurken hızlı ve güvenilir sunmak amaçlarından olmuştur.

Stokunda son model ürünler bulundurarak müşterilerine en güncel yedek parça temini yapmaktadır.

Nasıl Çalışır?

Uzman kadrosunun deneyimiyle birlikte müşterilerine özel parça hizmeti sunduğu belirtilmiştir. Citroen, Ford, Opel ve Pejo parça ürünlerinin yedek parça stoku yapılmaktadır. Bu ürünlerin stokunu merkez depoda bulundurarak ürün hizmet yönetimini daha hızlı yapmaktadır. Böylece ileri seviyede müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefler.

Yedek parça ürünlerini olumsuz sonuçlar yaratmayacak, mali olarak uygun, uzun ömürlü kalitede olan parçalar oluşturmaktadır. Aynı zamanda kalite standartlarına uygun yelpazede ve tanınırlığı olan markaların ürünlerin satışı yapılır.

Hangi Ürünlerin Satışı Yapılır?

Citroen, Ford, Opel, Peugeot, Subaru, Volvo gibi dünyaca ünlü otomobil markalarının yedek parça ürünlerin online satışı yapılmaktadır. Aynı zamanda bakım setleri, vites topuzu, led ampul, telefon tutacağı gibi aksesuar ürünleri ile motor yağları, antifriz, silecek suları gibi otomobile ait her türlü ihtiyacın satışı müşterilere sunulmuştur.

Hızlı kargo hizmeti, tam güvenilir alışveriş güvencesi, taksitli ödeme imkanı ve on dört günlük iade süresi ve belirli dönemlerde özel indirim ve kampanyalar yapılmaktadır.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.