Online Rulet Oyna ve Kazan

Canlı kamerada rulet oynamak daha fazla heyecan daha fazla oyundan zevk alma ve daha fazla kazanma demektir. Kurpiyerin toğu attıktan sonra hangi rakama düşeceğini canlı kameradan izlemek bir ayrıcalıktır. Kurpiyerin sohbet esnasında verdiği tüyoları duyabilir, oynayanların yorumlarına katılabilirsiniz.

Canlı kamerada rulet oyununa günün yirmi dört saati istediğiniz zaman girebilirsiniz. Kurpiyer arkadaşlar belli zaman dilimlerinde yer değişmektedir. Canlı kamerada rulet oyununda vaktin nasıl geçtiğini anlayamazsınız.

Canlı kamerada rulet oyununa katılmak için üye olmanız ve para yüklemeniz yeterlidir. Üyeliğinizin ardından canlı kamerada rulet oyunları sayfasına girdiğinizde karşınıza oyun odaları gelcektir. Bu odalar oynamak istediğiniz para limitine göre ayrılmıştır. Siz hangi canlı kamera rulet oyununuza katılmak isterseniz ona bağlanabilirsiniz. Rulet oynunda 0’dan 36 sayısına kadar rakamlar vardır. Kurpiyer toğu attığında topun düştüğü rakam oynadığınız bölüme göre yatırdığınız değerin katsayısı kadar para kazanırsınız. Canlı kamerada kazandığınız tutarı görebilirsiniz.

Canlı rulet siteleri bir hayli fazladır. Canlı rulet oynamak için oynadığınız siteye göre yönlendirmeleri takip ederek girebilirsiniz. Kaçak sitelerin çoğalmasıyla sitelerin kullanıcı çekmek için yenilik getirmesi neredeyse şart olmuş durumda. Yenilik açısından ruletin ardından canlı rulet bir makineye karşı oyun oynamaktan kat kat daha eğlenceli durumda.

Canlı ruleti 24 saat oynamanız açısından belirli aralıklarla kurpiyerler değişmekte bu sayede 7 gün 24 saat oyununuzu oynayabilirsiniz. Oynamak istediğinizde tek bir rakama basmak en kazançlı yöntem olmakta ve birçok oyun yöntemi bulunmakta.

Canlı kelimesinin anlamı olan saniye saniye videolu ruleti yayın yapmaktalar. Tabii ki bu zamanda internet hızınızda büyük ölçde önemli olmakta çünkü internet hızınızın düşük olması videonun gecikmesi anlamına geleceğinden keyifli dakikaları bozarak sizin keyifsiz zaman geçirmenizi sağlayacaktır kazandığınız paralarla keyfiniz yerine gelmezse tabii.

Oyununuzun ardından paranızı kartınıza veya hesabınıza çekebilirsiniz.

Rulet oynarken aynı zamanda kaybettiğinizi varsayarsak kullanıcı çekmek amaçları yüksek yüzdeli kayıp bonusundan yararlanabilirsiniz. Kayıp bonusu ile kaybettiğiniz miktarın bir kısmını alarak şansınızı tekrar deneyebilir ve kaybettiğinizi hatta daha fazlasını geri alabilirsiniz. Bunu yapmak için sadece üye olmanız ve para yatırmanız yeterli olacaktır.

Ersin ÜZGÜN

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir