Omega 3 Gıda Takviyesi

Vücudun en temel ihtiyaçlarından birisi olan omega3 yağ asitlerinin mutlaka dengeli seviyede bulunması gerekir. İnsan sağlığı açısından en temel gereksinimlerden birisi olan Omega 3 yağ asidinin vücut tarafından doğrudan karşılanabilmesi mümkün değildir. Bu nedenle de Omega3 yağ asidi için vücuda takviye alınması gerekir. İçeriğinde yer alan tamamen doğal formülü ile omega 3 gıda takviyesiürünümüz, ihtiyaç duyduğunuz miktarda Omega 3 alımını gerçekleştirebilmenize yardımcı oluyor. Omega 3 gıda takviyesiürünü hem yetişkinler hem de çocuklar için kullanıma uygundur.

Omega 3 nedir?

Omega 3 bir tür yağ asididir. Beslenme yöntemiyle vücuda alınması gereklilik teşkil eden çoklu doymamış yağ ailesidir. Vücutta oldukça ihtiyaç duyulan unsurlardan birisi olmasına karşın vücutta üretilmemektedir. Bu nedenle mutlaka dışarıdan alınması gereken önemli bir yağ asididir. Balık ürünleri ile yüksek miktarda Omega 3 alımı gerçekleştirilebilir. EPA ve DHA başta olacak şekilde pek çok farklı yağ asidi vardır. Vücutta üretilememesi nedeniyle 100% doğal olarak geliştirilen omega 3 gıda takviyesiürünümüzü kullanabilirsiniz.

100% Doğal Omega 3

Gıda takviyeleri, vücut sağlığının korunması ve bağışıklığa direnç kazandırılması açısından oldukça önemlidir. İnsan sağlığı için önemli olan vitamin ve minerallerin dışarıdan desteklenmesini sağlayan gıda takviyelerinden birisi olan Omega 3 gıda takviyesi ürünümüz tamamen doğaldır. İçeriğinde herhangi bir katkı maddesi ya da insan sağlığına zarar teşkil eden kimyasal etken maddesi yer almamaktadır. Bu şekilde her yaş grubundan kişinin vücudundaki Omega 3 yağ asidi dengesinin kurulması için gıda takviyesi olarak kullanılabilmektedir.Omega 3 gıda takviyesiürünümüz, iİçeriğinde bulunan yüksek Omega yağ asidi değerleri sayesinde bağışıklık sisteminizde çok kısa sürelerde etkilerini göstermektedir.

100% doğal Omega 3 yağ asitlerinden üretilmiş olan Omega 3 gıda takviyesi ürünümüz, özellikle balık ürünlerini yemekte güçlük çeken kişiler için uygundur. Balık ürünlerine alerjisi bulunan veya damak zevki olarak tüketiminden hoşlanmayan kişilerin vücudundaki Omega 3 eksikliğinin giderilmesine yardımcı olmaktadır. Omega 3 gıda takviyesi ürünümüz son derece pratik bir şekilde Omega 3 yağ asitlerinin vücuda alınmasını ve vücutta dengeli miktarda bulunmasını sağlamaktadır. Omega  3 eksikliğinin vücutta çok ciddi riskleri bulunmaktadır. Bağışıklık direncinin düşmesine neden olarak, pek çok ciddi hastalığa karşı vücudun risk altında kalmasına neden olur.

Omega 3 gıda takviyesi faydaları

100% doğal Omega 3 gıda takviyesi ürünümüz vücutta bağışıklık direncinin yukarıya çekilmesine yardımcı olur. Bununla birlikte içeriğindeki güçlü formülü sayesinde göz ve sinir sisteminin de gelişimine yardımcı olur. Göz ve sinir hastalıklarına karşı güçlü bir koruma sağlarken, mevcut olan sorunlarında tedavi edilmesini destekler. Sinir sistemi üzerinde doğrudan olumlu faydalarının bulunması nedeni ile normal beyin aktivitelerinin gelişimine ve korunmasına yardımcı olur. Özellikle zararlı alışkanlıkların beyin hücrelerinde oluşturduğu deformasyonun etkilerini minimalize etmeye yardımcı olur.

Çocuklar için Omega 3 gıda takviyesi

Omega 3 gıda takviyesi ürünümüz tamamen doğal bir ürün olduğu gibi içeriğindeki bileşenleri sayesinde çocuklar için kullanıma da uygundur. Özellikle gelişim çağında olan çocuklar için çok önemli olan Omega 3 yağ asidi dengesinin dinamik şekilde kurulmasına yardımcı olur. Gelişme çağında olan çocukların sağlıklı gelişimleri için günlük olarak Omega 3 gıda takviyesi ürünümüzü kullanılabilirsiniz. Her gün düzenli olarak Omega 3 gıda takviyesi ürününü alan çocuklarda sinir, göz ve beyin gelişiminin çok daha sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesi sağlanır. Ayrıca vücudu henüz gelişme döneminde olan çocukların risk altında olduğu pek çok virütik, mikrobiyal rahatsızlıklara karşı da daha güçlü bir bağışıklık sistemi direncine sahip olmasına yardımcı olur. Her gün bir tatlı kaşığıyla tüketilmesi halinde uygun seviyede Omega 3 alımı için yeterlidir.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.