NeredenNereye.com ile İzmir Elazığ Biletleri

Neredennereye

Türkiye’nin en kalabalık üçüncü şehri olan İzmir Ege bölgesinin ortasında yer alan körfez çevresinde bulunan bir şehirdir. Her mevsimin kendine has güzelliğinin yaşandığı şehrin konumu itibari ile gezilip görülecek çok sayıda yeri bulunmaktadır. Kordon boyunda boyu denilen ve sahil şeridi boyunca uzanan yolda gece gündüz denizin ve yürüyüş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. İzmir’den Elazığ’a gidebilmek için www.neredennereye.com/ucak-bileti veya otobüs bileti sayfasından en ucuz biletleri alabilirsiniz.

Geçmiş yıllarda doğal bir ticaret merkezi olan Kemeraltı bölgesi günümüzde de capcanlı sokakları ile turistlerin ilk uğrak yerlerinden biri olan Kemeraltı çarşısı sevdiklerinize hediyelik eşyaları da alabileceğiniz mekanlardan. Ayrıca Kemeraltı’nda Kızlar Ağası Hanı ve Han bitişiğinde yapacağınız kahve keyfi İzmir’e geldiğinizde tarihi geçmişi ve doğal güzellikleriyle Kemeraltı bölgesinin tadını doyasıya çıkarabileceksiniz.

Elazığ gezilecek yerler
Türkiye’de Doğu Anadolu bölgesinin Yukarı Fırat havzasında yer alan Elazığ ili doğal güzellikleri, şifa kaynağı kaplıca ve gölleriyle doğanın ve yeşilin eşsiz uyumunu keşfinize bırakmaktadır. Turizm sektöründe Doğu Anadolu’nun en gelişmiş şehri olan Elazığ geçmiş dönemden kalma çok sayıda mimari yapısı ile de büyüleyici bir atmosferde gezinizi tamamlamanızı sağlayacak.

Çeşitli efsanelerle anlatılan Harput kalesi Elazığ’da ilk uğrak vereceğiniz yerler arasında olacak. Rivayete göre kalenin yapımı için kullanılan harca su yerine süt konulduğu söylentisi kalenin süt kalesi olarak da anılmasını sağlamıştır. Tarihi kaleyi gezerken şehrin eşsiz manzarasının tadına doyamayacaksınız. Şelaleleri ve kaplıcaları da görülmeye değer. Neredennereye.com, en ucuz bilet imkanının yanı sıra uçak biletleri için gidiş geliş bilet alma imkanı da sunuyor.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir