Narlıdere Philips TV Servis Merkezi

Android ya da diğer adı ile akıllı cihazlar hayatımıza girdiğinden beri hayatımızda çok şey değişti. Bu akıllı özelliği hemen her elektronik cihaza uyguladık. Akıllı fırınlar, akıllı buzdolapları gibi her cihazı akıllı hale getirdik. Fakat en önemli cihazlardan biri hiç şüphesiz televizyonlardı. Akıllı televizyonların öncüsü Philips oldu. Artık akıllı televizyonlar televizyonu tamamen başka bir boyuta taşıyor. İçerisinde barındırdığı işlemcisi ile televizyonlardan oyun indirebilir ve oynayabilir, hatta evde kullanılan diğer akıllı sistemler için gösterge paneli olarak da kullanılabilir.
Android TV’ler artık teknolojik olarak televizyonlarda gelinen son nokta. Doğal olarak da şimdiye kadar ki en karmaşık cihaz olduğunu söyleyebiliriz. Bu televizyonlar bozulduğunda da tamir edilmesi daha fazla uzmanlık gerektiriyor. Fakat Philips servisleri bu uzmanlığa erişen bir düzeyde. İzmir Philips Servisleri bugün televizyon tamirlerinde donanımsal işlemlerden çok artık daha yazılım ile ilgili müdahaleler yapılıyor. Yani artık parça değiştirme, televizyonun içini açıp lehim yapma gibi durumlar inanılmaz derecede azaldı. Şimdi herhangi bir program yükleyerek, ayarları sıfırlayarak, format atarak birçok sorun çözülebiliyor.
Narlıdere Philips Servisi o bölgeden çok tercih edilen servislerden bir tanesi. Alanında uzmanlaşmış ve eğitimli ekipleri ile, yılların vermiş olduğu deneyimle ve müşterilerine karşı oldukça ilgili olması servisin kaçınılmaz başarısını da beraberinde getirmiş. Bu nedenle İzmir’in hem her yerinden bu servisi çağırarak, o servisin bakmasını isterler.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.