Mustafa Cengiz Açıklamalarda Bulundu

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Başkan adaylığı ve Cumartesi oynanacak olan Beşiktaş maçı hakkında konuştu.Basına konuşan restbet yeni adres Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, adaylık hakkında açıklamalarda bulundu.

Cengiz açıklamasında, ”Ben kendimi aday olarak gösteriyormuşum, bu nasıl olacak kendim yazıp adaylık konusunda restbet, kendimi mi aday gösteriyim? Böyle birşey olabilir mi? Kim çıkarıyor böyle sözleri ben bilmiyorum. Galatasaray’da başkanlık yapmak çok özeldir ve kıymetlidir.” İfadelerini kullandı

 Artık Bu İşlerden Çok Bunaldım

Adaylık konusu hakkında böyle söylemler kullanmadığını belirten Cengiz,”Bu sözler ile başkanlık konumunu değersizleştirmek için uğraşıyorlar “dedi.” Hiç bir konuya hakim olmadan aslı olmayan sözler ile yıpratma politikası içerisine girenler fazla umutlanmasınlar amaçlarına ulaşamayacaklardır ” dedi.

Ben başkanlığa geldiğimde burada yıllarca görev yapacağım diye gelmedim diyen Mustafa Cengiz, sözlerine şöyle devam etti. ” Bu camiada bugün ben başkanlık yapıyorsam, yarın bir başkası yapacaktır. Kimse buraya kazık çakmaya gelmedi. Ayrıca artık bu işlerden çok fazla bunaldım belki de adaylık konusunda çekilmeyi bile düşünebilirim” dedi.

“Son Derece Önemli Bir Maça Çıkacağız “

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, 8 Mayıs Cumartesi günü restbettakip.com karşı karşıya gelecek olan Beşiktaş Galatasaray maçı hakkında da açıklamalarda bulundu.

Bizim için restbet giriş son derece önemli bir karşılaşma olacak sözlerini kullanan Cengiz, “Bu maçı alabilmek için futbolcularımız bütün özverilerde bulunmaları  gerekiyor. Bu maçı aldığımız taktirde şampiyonluk için şansımız oldukça artacaktır” ifadelerine yer ver verdi.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir