Meme estetiği ve büyütme işlemleri

Meme Estetiği kadınlar arasında oldukça tercih edilen bir uygulamadır. Dolgun ve dik göğüsler her kadının hayal ettiği ve sahip olmak istediği bir durumdur. Ancak her zaman kişi istediği meme formuna sahip olmayabilir. Bunun sebepleri fiziksel yapısından daha büyük ya da küçük göğüslere sahip olmak, fazla kilo alıp verme durumunda sarkan göğüsler ve çeşitli sağlıksal sorunlardan dolayı göğüste deformasyon veya göğüs alımı gibi durumlarda kişiyi daha mutlu hissettirmek açısından çare meme estetiğinden geçmektedir. Meme estetiği kişinin anatomik yapısına uygun olarak önce dijital ortamlarda hazırlanır ve en doğru form yaratılarak uygulanmaktadır. Hastanın isteğine göre meme büyütme- küçültme, meme toparlaması gibi uygulamalar tercih edilir ve uygulama sonrası hasta kendini daha mutlu ve güzel hissetmektedir. Sizlerde meme estetiği konusunda merak ettiğiniz tüm konuları www.drleylaarvas.com adresimizden öğrenebilir ve bizlere ulaşabilirsiniz.

Meme büyütme ve meme estetiği uygulamasında en kolay yöntem silikon meme protezi ile meme büyütme işlemidir. Bu işlemde en önemli şey silikon seçimidir. Kişinin meme yapısına uygun boyutlarda ya da şekilde nasıl bir silikon kullanılacağı iyice araştırılmalı ve uygulanmalıdır. Deforme olmuş göğüslerde, göğüs vücut anatominizde nereye uygunsa ve şeklen yerini kaybetmişse ona göre ayarlanır ve yeni görünümüne kavuşur. Meme protezinde yüksek kalitede bir uygulama yapıldığının en göstergesi doğal bir görünüme sahip olmasından geçmektedir. Meme büyütme estetiği 50-60 dakika süren bir uygulamadır. Hızlı, güzel ve iz bırakmayan bir güzellik veren tek yöntemdir. Uygulama sonrasında kişi günlük hayatına devam edebilmektedir. 2 haftadan sonra ise iyileşme tamamlanır ve bu uygulama doğal yaşlanma dışında hayat boyu kalıcıdır. Bu alanda hekimimiz Dr. Leyla Arvas sizler için en doğru güzellik sırlarını sunar ve hayat boyu istediğiniz görüntüye kavuşmanıza yardımcı olur. Sizler de meme büyütme ve diğer medikal ve cerrahi operasyonlarımız hakkında detaylı bilgi ve randevu için dilediğiniz zaman kliniğimizi ziyaret edebilir ve detaylı bilgiler için internet sitemizi takip ederek bizlere ulaşabilirsiniz.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir