Köşk Yapı Baffle Tavan İle Yaşam Alanlarınıza Modern Görünüm Getiriyor

Yaklaşık 20 yıllık bir geçmişi bulunan Köşk Yapı Firması kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak varlığını sürdürmeye devam ediyor. Köşk yapı ekibi modern alanlara modern çözümler getirmek amacıyla oluşturulmuştur. Her ekip üyesi kendi alanında uzmanlığını kanıtlamış kişilerdir. Köşk yapı teslim ettiği bütün projelerin arkasında durur. Müşterilerini asla yalnız bırakmaz. Tasarımlarına her geçen gün yeni tasarımlar katan Köşk Yapı firması yaptığı projelerindeki diğer ürünler ile olduğu gibi baffle tavan projeleri ile de gündem oluyor.

 Baffle Tavan Nedir?

 Kullanılan normal asma tavanlara daha farklı bir modernlik katan ve fonksiyonelliğini daha da arttıran bir asma tavan çeşididir. Ortama güzel bir görünüm katmasının yanında tavan içerisindeki kablo, boru gibi kötü görüntüye sebep olacak tesisatın da üstünün kapatılmasına olanak sağlar. baffle tavan; tavana dikey veya yatak şekilde sütunların yerleştirilmesi ve arada belirlenen ölçülerde boşluk bırakılmasıyla yapılır. Sütunlar arasındaki boşlukların ayarlanabildiği gibi sütunların ölçüleri de belirlenebilir. Yani her ortama uyum sağlayabilen bir asma tavan çeşididir.

 Baffle Tavan Hangi Malzemelerden Yapılır?

 Köşk yapının kaliteli ekibi tarafından sizin yaşam alanınıza göre ölçüler belirlenir ve tasarımcılar tarafından sizin zevk ve istekleriniz doğrultusunda en doğru şekilde tasarlanır. Bu süreç içerisinde baffle tavan için en doğru malzeme seçilir.

 Baffle tavan malzemeleri;

l Alüminyum Baffle Asma Tavan: Odanın ölçüsüne göre ayarlanan metal sütunlarla yapılan asma tavan çeşididir.

l Ahşap Baffle Asma Tavan: Odanın ölçüsüne göre ayarlanan ahşap sütunlardan oluşur. Tavana tutturulan klipslere ahşap sütunların geçirilmesiyle yapılır. Sonradan yapılacak işlemleri kolaylaştırma amacıyla demonte olarak yapılır.

Neden Baffle Tavan Seçmelisiniz?

l Paneller arasında boşluklar olmasından dolayı tavan arasındaki tesisata ulaşılması kolaydır.

l Yangın durumunda dumanın içeride kalmasına neden olmaz. Sütunlar arasında ki boşluklardan duman dağılır.

l Tesisatın kolaylıkla gizlenmesini sağlar.

l Yaşam alanı için modern ve güzel bir görünüm sağlar.

l Klipslere geçirilerek tutturulduğundan dolayı sökülmesi ve iç tesisata ulaşılması kolaydır.

l Sütun boyutları proje yapım aşamasında gereken ölçülere göre ayarlanabilir.

l Sütunlar arasında ki boşluk isteğe göre ayarlanabilir.

l Asma tavan sütunları arasındaki boşluklardan hava sirkülasyonu sağlanır.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.