Kombi Arıza Onarımında Orijinal Parça Kullanımı

Günümüzde kombi sayesinde yaşam alanlarında hem ısınma hem de sıcak su ihtiyacını aynı noktadan oldukça ekonomik şekilde karşılayabilmek mümkün oluyor. Yaşam alanlarının her noktasına kadar ulaşabilecek bir ısıtma sisteminden yararlanılabilen kombi cihazları sayesinde hem mutfaktaki hem de banyodaki sıcak su ihtiyaçlarının da karşılanması mümkün oluyor. Ancak gün içerisinde yüksek kapasitede kullanmak durumunda kalınan kombi cihazlarında zaman içerisinde çeşitli arızalar meydana gelebiliyor. Bu arızalar kombinin performans kaybı yaşamasından, hiç ısınma ya da sıcak su fonksiyonu için kullanılamamasına kadar problemler yaşatabiliyor. Altıntepe Vaillant Kombi Servisi merkezi ise arızalanmış kombinin en kısa süre içerisinde tam performanslı bir kullanımının elde edilebilmesi için donanımlı servis altyapısı ve sertifikalı uzman teknikerleri ile kombideki arızanın ya da arızaların giderilmesine yardımcı oluyor.

Teknolojik açıdan en yeni model kombi cihazları için dahi uyumlu olan bir servis altyapısı bulunan Maltepe Vaillant Kombi Servisi merkezinin tüm personelleri, bu kombi cihazlarının en yeni teknolojik fonksiyon ve özelliklerine ilişkin olarak da eğitim alıyor. Bu sayede en yeni modeldeki kombi cihazlarındaki problemlerin dahi zaman kaybı yaşanmadan onarımının gerçekleştirilebilmesine yardımcı oluyor. Bu sayede arızalı kombi nedeni ile karşılanamayan sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarının tüketici açısından uzun süreler ciddi mağduriyetler teşkil etmesinin önüne geçilmesini sağlıyor. Üstelik bu kaliteli ve profesyonel kombi arıza onarım hizmetlerinden 7/24 kesintisiz olarak yararlanabilme imkanı bulunmaktadır.

Kombilerin çalışma prensibini yakından tanıyan ve olası parça arızaları ile ilgili olarak bilgi sahibi olan teknik personellerin görev aldığı Kartal Vaillant Kombi Servisi merkezinin arıza onarım ya da kombi bakım hizmetlerinden haftanın her günü ve günün her saatinde kesintisiz şekilde yararlanabilmek mümkün oluyor. Özellikle de cihazlardaki arızaların giderilmesinde en kaliteli ve birinci sınıf teknik malzemelerin kullanılması dışında yalnızca orijinal yedek parçalar ile parça değişimi gerçekleştiriliyor. Bu şekilde onarılan ya da değiştirilen parçaların kombinin performansının düşmesine neden olmamasının sağlanmasının dışında parçanın kısa süre içerisinde yeniden aynı ya da benzer bir arıza ile tüketici açısından gereksiz ve ilave servis maliyetleri oluşturmasının da önüne geçilebiliyor.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.