İzmir Korku Evleri Kaçış Merkezi’nde!

Tüm Dünya’da yepyeni bir aktivite türü olarak ortaya çıkan evden kaçış oyunları ülkemizde de yaygın bir şekilde tercih edilmeye başladı. Daha öncesinde bilgisayar oyunu olarak geliştirilen evden kaçış oyunu ve korku evi Japonya da geliştiriciler tarafından gerçekçi bir deneyime dönüştürüldü. Gerçekçi bir şekilde kurgulanan mekânda en az 2 kişilik ekiplerle girip evdeki gizem çözerek kaçmaya çalışıyorsunuz. Oyundaki en önemli konu ise 60 dakikalık süre içerisinde başarılı bir kaçış planı oluşturmak. Evden kaçış oyunları çeşitli türlerde oynatılmaktadır. Örneğin korku evi olarak hizmet veren oyunlar gerçekçi bir korku deneyimi yaşatmaktadır. Türkiye’de son zamanlarda çok fazla tercih edilen korku evleri ülkenin birçok iline yayılmasını sürdürüyor. İzmir korku evi oyunları Türkiye’de en fazla korku evi olan şehirlerarasında yer almaktadır.

Evden kaçış oyunu alternatif bir aktivite olarak düşünülebilir. Türkiye’deki tüm evden kaçış oyunu ve korku evi mekânlarına ulaşabilmek için Kaçış Merkezi web sitesi kullanıcılarına güzel bir kolaylık sağlamaktadır. Oyun bul isimli sistemi sayesinde günümüzde yaygın olarak kullanılan harita sistemleri ile en yakınınızdaki oyunları bulabilme fırsatı sunuyor. Örneğin İzmir korku evi mekânlarından size uygun olanı ve en yakın olanını görmek isterseniz bu sisteme konumunuzu otomatik olarak tanıtmanız gerekiyor. Ardından oyunların size ne kadar yakında olduğunu görebilirsiniz. Türkiye’de 500 den fazla korku evi ve evden kaçış oyunu olduğunu düşünürsek bu kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlıyor.

Kaçış Merkezi ayrıca tüm Türkiye’de bulunan kaçış oyunları için de detaylı bilgileri sunarak o oyun hakkında bilgi almanızı sağlıyor. Oyunlar ile ilgili fiyat, telefon, adres ve oyun konusu bilgilerini detaylı olarak bulabilirsiniz. Ayrıca oyunlara ait sosyal medya hesaplarına da göz atabilirsiniz. Kaçış Merkezi üzerinden çevrimiçi olarak tüm kaçış oyunları için rezervasyon da yapabilirsiniz. Evden kaçış oyunu firmalarına daha kolay erişebilmek için bu sistem sizlere büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Tüm Türkiye’deki şehirlere ait sayfalarda oyunları görebilirsiniz. İzmir korku evi mekânları hakkında da bilgi almak isterseniz bu şehre ait sayfaya girerek var olan oyunları görebilirsiniz.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir