İstanbul’u Denizden Seyretmek

İstanbul da gezi dediğimizde bütün semtlerini, tarihi yerlerini karış karış bilmek ve görmek isteriz. Şehir trafiği ve kalabalığı sebebiyle ulaşım artık çok zor olduğundan Boğaz turuyla İstanbul’u seyretmek daha keyifli ve özel hissettirmektedir. Bizlerde yerli turist olarak yaşadığımız şehirde bilmediğimiz görmediğiz yerleri gezmek, keşfetmek ya da çocuklarımıza göstermek isteriz.

İstanbul’u denizden seyretmek isteyenler için Boğaz turları düzenlenmektedir. Boğaz turunda Dolmabahçe Sarayı, Fuat Paşa yalısı, Kız Kulesi gibi bir çok tarihi yerleri gezip görebiliriz. Bu turlar isterseniz toplu, isterseniz size özel yapılabilmektedir. Davet tekneleri ile isterseniz ailenizle ya da arkadaşlarınızla toplu olarak bir gezi organize edebilirsiniz. Tarihi yerleri görmekten keyif alan, farklı bir şehirde yaşayan misafirlerinizi bu anlamlı aktivite ile mutlu edebilirsiniz.

İş hayatınızda farklı şehirlerden gelen misafirleriniz, yurtdışından gelen misafirleriniz için de unutamayacakları ve özel bir gün organize edebilirsiniz. Çalıştığınız şirket için gelecek ziyaretçileri Davet tekneleri ile Boğaz’ı gezdirirken, tarihi yerleri gezdirirken hem de toplantınızı teknede organize ederek fark yaratabilirsiniz. Özellikle ülke dışından gelen ziyaretçiler için planlayacağınız bu organizasyon işinize ve kariyerine olumlu katkılar sağlıyor olacaktır.

Şirketinize sağlayacağınız bu katkı ile olumlu dönüşler alabilirsiniz. Otel odalarında zaman geçirmekten sıkılan iş seyahati yoğun olan yöneticiler için yat kiralama hizmeti ile güzel bir Boğaz turu ve sonrasında Boğaz’da konaklama imkanı da sunabilirsiniz. Kahvaltı, akşam yemeği, internet, DVD, televizyon gibi bütün teknolojik imkanlar bulunan yatlarda şirket misafirlerinizi ağırlayabilir farklı bir misafirperverlik gösterebilirsiniz. Sürekli otel konaklamalarından sıkılan, farklılık arayanlar için özel bir karşılama olacaktır. Yakın zamanda böyle bir ziyaretçiniz varsa takviminizi şimdiden organize edip, onlarla birlikte tarihi bir gezintiye çıkabilirsiniz.

Yat kiralama, tarihi gezi, konaklama gibi tüm hizmetlerin verildiği uluçay Yatçılık bu anlamda sizi en iyi şekilde yönlendiriyor olacak ve memnun kalacağınız bir hizmet sunuyor olacaktır. Misafirleriniz ya da sizin için planlayacağınız bu özel gün için http://www.ulucayyat.com/ adresinizi ziyaret edebilir, çalışma yaşamanızda fark yaratabilir ya da sevdiklerinizle İstanbul’u denizden seyredebilirsiniz.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir