İstanbul Alarko Kombi ve Klima Servis Hizmetleri

Alarko Servis tecrübeli elemanları ile beraber uzun yıllardan beri sizlere profesyonel bir şekilde bakım ve onarım hizmeti vermekten dolayı gurur duyuyor. Eğer siz de bugüne kadar hizmet sunduğumuz mutlu müşterilerimizin arasında yer almak istiyorsanız tek yapmanız gereken 7 gün 24 saat boyunca aktif bir şekilde hizmet veren çağrı merkezimiz üzerinden ekip arkadaşlarımız ile iletişim kurmak olacaktır. Alarko Servis oldukça kısa süre içerisinde gerekirse evinize kadar gelecek ve böylece ihtiyacın zaman tüm işlemleri bu şekilde uygulayacaktır.

İstanbul Alarko Servis Merkezi Hizmetinizde!

Bir yıl boyunca garantili olarak sunmuş olduğumuz hizmetleri isterseniz ev şartlarında gizleyen alma hakkına da sahip olacaksınız. Ödemiş olduğunuz standart ücret içerisinde evden dışarıya çıkarılması zor olan cihazların bakım ve onarım işlemlerinin kolay bir şekilde yapılabilmesi için evlere hizmet seçeneğimiz de bulunuyor.

Uygulamış olduğumuz parça değişimi ve işçilik *konusunda da sizlere bir yıl garanti veriyor ve böylece meydana gelebilecek olan olası sorunlara karşı ciddi anlamda önlem almış oluyoruz.
Bugüne kadar çalışmış olduğumuz müşterilerimizin arasında yer almak ve güler yüzlü ekibimizle siz de iletişim kurmak istiyorsanız hemen internet adresimiz üzerinden bizlere anında ulaşabilirsiniz.

Sizlere çok daha kaliteli bir şekilde hizmet verebilmek adına mümkün olduğu kadar kısa süre içerisinde geri dönüş yapıyoruz. Hizmet sunarken müşterilerimizin isteklerine göz önünde bulundurduğumuz için eminiz ki sunmuş olduğumuz hizmetlerden siz de memnun kalacaksınız.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir