iOS İçin Apple Tarafından Zil Sesi Uygulaması Getirilecek

Dünyada akıllı telefon alanında pek çok marka üretim yapmaktadır. Bildiğiniz gibi Samsung, HTC, LG, Vestel, Casper, Asus gibi daha onlarca marka bulunmaktadır. Peki ama siz de bu markalar arasından herhangi birini kullanıyor musunuz? Yoksa siz Apple mı kullanıyorsunuz? O halde söylemek gerekirse yukarıda saymış olduğumuz tüm telefonlardan bağımsız olacaksınız çünkü Apple kendi işletim sistemini kullanmaktadır. Onlar ise Android ile yola devam etmektedir. Biliyorsunuz ki İos Apple markasına ait bir işletim sistemidir ve gerçekten harika bir yapısı bulunmaktadır. Kullanıcıları ondan son derece memnundur. Peki ama İos için kullanabileceğiniz zil seslerini rahatlıkla bulabiliyor musunuz?

Detaylar: http://www.appleservisleri.net/

Apple Zil Sesine El Attı

Kendi cihazlarını kullanan müşterilerinin sorunlarını en iyi şekilde gidermek isteyen ve bunun için çabalayan Apple, İos için harika zil sesleri üretecek. Tabii bunu doğrudan zil sesi olarak tek bir seferde sunmayacak. Bunun için yeni bir uygulama geliştirecek ve bunları içerisine yükleyecek. Ardından belli aralıklar ile uygulamayı güncelleyecek ve yenilenen zil seslerini de ekleyecek. Böylece hiçbir şey yapmadan sadece uygulamayı kullanarak en yeni zil seslerine sahip olacaksınız. Kesinlikle memnun kalacağınıza ve hiçbir zaman problem yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz. Bu uygulamayı indirmek de kolay olacaktır. Ayrıca hiçbir ücret alınmayacaktır. Sadece App Store’a girmeniz ve uygulamayı bularak indirmeniz yeterli olacaktır.

Apple haberleri : http://www.appleservisleri.net/k/apple-haberleri/

Yeni Zil Sesleri Yakında Geliyor

Apple tarafından geliştirilecek olan bu uygulama sayesinde artık dilediğiniz gibi son derece harika zil seslerine sahip olacaksınız. Bildiğiniz gibi birbirinden farklı zil sesine sahip olan ancak bunlarla yetinmeyen Apple, her zaman yenilik düşünüyor. Yeni uygulamasını 2018’in ilerleyen zamanlarında markete koyacak olan marka, bundan sonra tüm zil seslerini de buradan sunacak. Artık insanların Apple cihazlarında olmazsa olmaz olarak görecekleri bir uygulama daha olacak. Şimdilik Apple tarafından küçük açıklamalar yapılırken geniş çaplı bir şey söylenmedi. Ne zaman kullanımda olacağı ya da ne gibi özellikler barındıracağı ile ilgili bilgi bulunmuyor ancak herkesin zevkine uygun zil seslerini kolaylıkla bulacağı biliniyor. Dilediğiniz cihaz ile bu uygulamayı kullanabileceksiniz.

Apple servis:  http://www.appleservisleri.net/k/apple-servis/

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.