Hülya Aslan Kimdir?

Bu yazımızda sizlere tesettür dünyasının fenomen ismi Hülya Aslan‘ı tanıtmak istiyoruz. Hülya Aslan 1987 yılında Van’da doğmuştur fakat 2 yaşında İstanbula taşınmışlardır. 4 çocuklu bir ailenin ilk çocuğu olan Hülya hanım ilk okulu, orta okulu ve liseyi ailesinin yanında tamamladı. Maddi zorluklar gerekçesi ile üniversiteye gidemeyen tesettür instagram fenomeni, erken yaşta iş hayatına atıldı.

2001 yılında elim bir trafik kazası sonucu babasını kaybeden Hülya hanım, yaşam mücadelesini annesi ve kardeşleri ile birlikte sürdürdü. Öncelikle bankada çalışan Hülya Aslan daha sonrasında dergide editörlük yaparak iş hayatını değiştirmiştir. İstanbul Moda Akademisinde moda edtörlüğü yapmıştır ve stil danışmanlığı eğitimi almıştır.

Moda sektörüne 2011 yılının sonlarına doğru giren Hülya Aslan, bir çok dergide editörlük yapmıştır. Huzur sokağı adlı dizide stil danışmanlığı yapan Hülya hanımın şu an da kendi ofisini açmıştır ve bir çok markaya danışmanlık yapmaktadır.

Ayrıca kendisi muhafazakar instagram fenomenleri arasında, Instagram da 534 bin takipçisi bulunmaktadır. Hiçbir zaman amacının bir fenomen olmak olduğunu söylemeyen Hülya hanım, takipçi sayısına asla takılmadığınız belirtiyor.

Sınırları belli bir kesime hitap etse de giydiği kıyafetlerden, yemek yediği yerin güvenliğine kadar takipçilerinin ilgili olduğunu sözlerine ekliyor.

Özgün olmayı, özgün giyinmeyi çok seven Hülya Aslan’ın tüm farklı kombinlerini sizler için derledik.

Hülya Aslan’ın eşi senarist ve oyuncudur, 1982 doğumlu olan eşi Makina mühendisi olsa da tiyatro ile uğraşmaktadır. Ayrıca çiftin Meryem Mira adında 2 yaşında kızları bulunmaktadır.

Kendisine ait birbirinden güzel bir çok tarzı yazımızda verdik yazı başında ki linke tıklayarak 30 dan fazla Hülya Aslan kombinine ulaşabilirsiniz.

Son olarak aşağı da ki isimlerin hayat hikayelerini ve tarzlarına dair içerikler bulacağınız sitemizi yazı sonunda sizlere sunmak istiyorum.

  • Kuaybe Gider
  • Şeyma Nuryener
  • Ebrar Eslem Ercan
  • Suna Yurtalan
  • Merve Hifa
  • Gülsüm Elkhatroushi
  • Elif Doğan

Bu isimlerin hepsinin kendi tarzlarına, kombinlerine ve hayat hikayelerine aşağıda ki linkten ulaşabilirsiniz.

Kaynak: https://www.tesetturgiyim.org/category/kim-kimdir/

Ayrıca sitemizde bir çok makyaj, saç stilleri, sağlık, diyet,yemek tarifleri, moda, kombin gibi bir çok farklı kategoride içerik bulunmaktadır.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.