Hem Ekonomik Hem de Garantili Hizmet: Özel Siemens Servis

siemens-servis

Öğrenciliğin en sıkıntılı taraflarından bir tanesi de evi tek başınıza yönetiyor olmanızdır. Artık aileniz yanınızda değil ve tüm sorumluluk size aittir ancak bu sorumluluk inanın bana çok büyük sıkıntıları da beraberinde getiriyor. Geçtiğimiz günlerde bulaşıkları yıkamaya üşendiğimiz için bulaşık makinesi almaya karar verdik ve tabi ki ikinci el piyasasına başvurduk. Satın aldığımız ürün Siemens’in eski bir modeli idi ancak işimizi görsün yeter dedik ve satın aldık.

İlk zamanlarda herhangi bir sorun yaşamadık fakat ilerleyen zamanlarda ürün farklı farklı sorunlar çıkarmaya başladı ve sıkıntılar başladı… Maddi anlamda bizleri zora sokacak bir servis bedeli kafamızı kurcalıyordu ancak yapacak başka bir şey kalmamıştı ve internet araştırmalarımız sonucu Özel İstanbul Siemens Servis firmasına ulaştık!
Siemens Özel Servis firmasına Siemensservisler.com adresinde yer alan telefon aracılığı ile ulaştık ve adres bilgilerimizi ilettikten kısa bir süre sonra ekipler evimize kadar geldi.

Kısa süreli arıza tesbitinden sonra çözüm önerileri sunuldu ve karşımıza da çok makul bir fiyat sunuldu! Yapılan işten fazlasıyla memnunuz ve karşımıza çıkan rakamdan da, bu yüzden sizler de hem kaliteli servis hizmeti hem de maddi anlamda sizleri zora sokmayacak servis hizmeti almak isterseniz hiç düşünmeden bu firmayı tercih edebilir ve ürünlerinizi bu profesyonel ekibe teslim edebilirsiniz.

Özel Siemens Servis ayrıca haftanın her günü servis hizmeti sunuyor yani hafta sonu da servis hizmetleri için uygundur.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir