Hamza Akman Avrupa’nın Yakın Markajında

Galatasaray’ın genç yetenekleri arasında yer alan Hamza Akman Avrupa’nın radarında bulunuyor. Uzun bir zamandır yakın markaja alınan Hamza Akman için yeni bir teklif yapıldı. Avrupa’nın radarında olan oyuncu bakalım bu gelişme karşısında ne yanıt verecek. U19 gelişim liginde oynanan karşılaşmada tam not alan Hamza Akman Avrupa’nın yakın takibi altına alındı. Karşılaşma 2 1 olarak bitti. Bu karşılaşmada gösterdiği performansla Avrupa radarına giren Hamza Akman maçta da dikkat çekmeyi başardı.
U19 Gelişim Liginde Yüksek Performans
U19 gelişim liginde karşılaşan Fenerbahçe Galatasaray karşılaşmasında Hamza Akman sahnedeydi. Karşılaşmada büyük bir başarı elde eden Akman Avrupa’nın radarına girmeyi de başarmış oldu. Hamza Akman gösterdiği üstün performansı ile Avrupa kulüplerinden tam not aldı. 17 yaşında ki genç yetenek ile Avrupa yakından ilgileniyor.
50tl deneme bonusu
Hamza Yiğit Akman Maçın Yıldızı Oldu
U19 gelişim ligi maçında yer alan genç oyuncu Hamza Yiğit Akman maçın yıldızı olmayı başardı. Bir başarı daha elde eden futbolcu Avrupalılardan da tam not aldı. Genç oyuncu Avrupa takımları tarafından yakın takibe alındı. Hamza Yiğit Akman stil olarak ta yıldızlara benzetildi. Genç yetenek oynadığı maçta gösterdiği başarısı ile bir anda gündeme geldi. Avrupalı kulüpler yıldız futbolcuyu tam anlamıyla yakın markaja aldılar. Başarılı oyuncu genç ve dinamik yapısı ile de dikkat çekiyor.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.