Gözaltı ışık dolgusu ve diğer dolgu uygulamaları

Gözaltı ışık dolgusu özellikle gözaltlarınızda oluşan kusurları kapatmak için yapılan bir dolgu olarak tanımlanabilir. Hem göz torbaları, hem de göz çevresinde yer alan koyu renklerin ortadan kalkması yani gözlerin daha ışıl ışıl olmasını sağlayan bu uygulama o yorgun bakışlarınızı yok edecek ve ışıl ışıl duran bir göz çevresi oluşturuyor olacaktır. Gözaltı ışık dolgusu diğerkısımlar için kullanılan dolgu maddesi ile asla aynı değildir. Göz çevresinde kullanılan bu dolgu uygulaması 8 farklı amino asit ile 3 farklı antioksidanın yanı sıra birde gerekli olan vitamin ve mineral değerleri taşıyor. Dolayısı ile bu besliyor ve istenmeyen o görüntüleryok oluyor olacak.

Burun dolgusu ameliyat olmaktan kaçınan ve korkanlar için harika bir tercih olacak. Aynı zamanda ufak tefek dokunuşlar isteye ya da kemerli bir burnu daha güzel bir şekle sokmak isteyenler için tercih edilebilir. Burun dolgusu ile sizlerde hem eziyet çekmeyecek hem de uygulama ile daha güzel bir buruna sahip olma imkânını yakalamış olacaksınız. Burun dolgusu uygulaması içinde yine Dr.derm adresinden yardım alarak burnunuzun ilk olarak muayenesini yaptırabilir ve sonrasında yapılacak dolgu hakkında bilgi alabilirsiniz. Amaç hem doğal duracak hem de açıklarınızı kapatacak bir burun dolgusu olacaktır.

Yüz dolgusu da yine yüz bölgesinde en çok tercih edilen bir tedavi şeklidir. Burada cilde enjekte edilen Hyalüronik sayesinde cilt yenilenme sürecine girmiş olur. Yüz dolgusu ortalama olarak bir yıla yakın etkisini koruyor olacaktır. Eğer isterseniz yenileme yaparak kalıcı bir gençleşme sağlayabilirsiniz. Yüz dolgusu için Dr.Derm sizleri bekliyor olacak.Yüz dolgusu için korku duymanıza hiç gerek yok çünkü uygulamada acı olmuyor olacak. Çok hafif morluk ve şişlik görünse de bunlar sizleri korkutmasın çünkü çok hızlı bir şekilde bunlarda ortadan kalkacak ve başarılı bir sonucu ayna karşısına bizzat kendiniz görebileceksiniz. http://www.drderm.com.tr/ adresinden adresine ulaşın ve yüz güzelliğinizi emanet edebileceğiniz adrese ulaşmanın vermiş olduğu rahatlığı yaşayın deriz.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.