Franke Marka Tüm Ürünleriniz İçin Pendikte Bize Ulaşabilirsiniz

Ocak ve fırın konusunda kaliteli ürünleri tercih etmek istiyorsanız Franke mutlaka denemeniz gereken markalar arasında yer alıyor. Her ne kadar başarılı bir marka olsa da kullanıma bağlı olarak zaman içerisinde Franke markaya sahip olan cihazlarda da çeşitli problemler meydana gelebilir. Eğer böyle bir durum ile karşılaşacak olursanız mutlaka bu konuda profesyonel olarak destek vermekte olan kişilerden yardım almanızı tavsiye ediyoruz. Uzun zamandan beri Franke Servis Pendik ekibi olarak sizlere bu konularda yardımcı olmaktan dolayı gururluyuz. Firmamızın kurulduğu günden bu yana sahip olduğu birçok farklı müşteri sayesinde bugüne kadar birçok farklı cihaz üzerinde çalışma yapma imkanı bulduk.
Yapmış olduğumuz bu çalışmalar sayesinde problem çıkaran durumların neler olduğunu kısa süre içerisinde tespit edebiliyoruz. Eğer siz de fazla zaman kaybetmeden yaşamış olduğunuz problemleri tamamen ortadan kaldırmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsin. Biz, ekip arkadaşlarımızla beraber uzun zamandan beri bu sektör içerisinde yer aldığımız için yaşamış olduğunuz problemleri kısa süre içerisinde çözüme kavuşturma garantisi veriyoruz.
Hizmet kalitesinin artması açısından müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak amacıyla güler yüzlü ve hızlı bir şekilde hizmet vermeye de özen gösteriyoruz. Eğer siz de bugüne kadar hizmet sunmuş olduğumuz mutlu müşterilerimizin arasında yer almak ve İstanbul Franke Servis ekibi ile tanışmak istiyorsanız hemen harekete geçebilirsiniz. Sizlere de yardımcı olmaktan dolayı mutluluk duyacağımızı belirtmek istiyoruz.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir