Fenerbahçe’den Yeni Bir Teklif Geliyor

Emre Belözoğlu’nun hedefi: Senegalli Futbolcu MameThiam

Bu sezon gol açısından büyük sıkıntılar çeken takımlardan biri Fenerbahçe oldu. Sezonu Fenerbahçe, Lig’de 7. olarak tamamladı. Fenerbahçe, 2020- 2021 Süper Lig Sezonu için transfer çalışmalarına son hızla devam ediyor.

Takıma transfer etmek istenilen isimlerden biri Mame Thiam. Kasımpaşaspor’da oynayan başarılı futbolcu için Fenerbahçe bir teklif sunacak. Fenerbahçeli futbolcu Emre Belözoğlu’nun da, transfer için Mame Thiam’ın olmasını çok istediği belirtildi. Kasımpaşa ile takas yapmak isteyen Fenerbahçe birkaç önerilecek isim açıkladı.

Önerilecek olan isimler ise Miha Zajc, Alper Potuk, MevlütErdinç. Senegalli golcüyü oldukça çok isteyen Fenerbahçe, teklifini yakın zamanda İstanbul temsilcisine bildirecek.milyoner yeni adres

Senegalli Yıldıza Sarı Lacivertli Kulüpten Büyük Bir İlgi Var

Senegalli golcü Mame Thiam, Kasımpaşa formasıyla 11 golü takımına armağan etti. Yıldız futbolcuya, Fenerbahçe2den ilgi oldukça büyük. Kasımpaşa, takas işine sıcak baksa da bir miktar para da istiyor. İki takım arasında anlaşma çok çekişmeli gibi duruyor. İstanbul temsilcisine göre Fenerbahçe, Mevlüt’ü takas anlaşmasından çıkarmalı.

Miha Zajc ve Alper Potuk’un bulunduğu takas anlaşmasına bir miktar da para eklemesi gerekti. Paranın 500 bin Euro civarı kadar talep edilmesi bekleniyor. Sarı lacivertli kulüp, Senegalli futbolcu için oldukça istekli. Büyük golvüye imzayı attırıp sarı lacivert ailesine katılmasını dört gözle bekliyorlar.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.