Farmasi Ürünleri Son Teknoloji ile Üretiliyor

Farmasi ürünlerini İstanbul Ömerli’de bulunan 7 fabrikayı tek çatı altında toplayan 100.000 metre karelik büyüklüğünde 500 milyon adet üretim kapasiteli Avrupa’nın en büyük entegre kozmetik tesislerinde üretiyor. Sektörde rakip firmalar tarafından gerçekleştirilen teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeleri, sürekli olarak ürün çeşitliliklerini arttırmalarına olanak sağlamaktadır. Ülkemizde üretim yapan farklı kozmetik firmaları olsa da  sadece Farmasi son teknoloji akıllı makineleri sayesinde high-tech sistemini kullanıyor. Farmasi multi level marketing ya da MLM olarak geçen bizim bildiğimiz halka arasında doğrudan satış modelini olarak bilinen pazarlama sistemini uyguluyor.

Doğrudan satış, şirketlerin herhangi bir aracı olmadan tüketiciye ulaşabildikleri iş modelinin adıdır. Bu model çok geniş bir konsept bu alan içerisinde Farmasi’nin kullandığı çok katlı pazarlama sistemi olarak geçiyor. Çok katlı pazarlama sistemi insanların yani farmasi’nin deyimi ile girişimcilerin Farmasi ürünlerini Farmasi kataloğu üzerinden diğer tüketicilere satması ve bu iş modelini beğenip girişimci olmak isteyen kişileri Farmasi ile tanıştırması sonucunda bir gelir elde ettiği sistem. Bu sisteme dahi olmak için Farmasi Üye Ol ve tüm imkanlardan faydalan. Şirketin satış danışmanı olduktan sonra en beğendiğiniz ürünlerini ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz kişilere numuneler dağıtarak siparişlerini alabilirsiniz. Daha sonra genişleyen çevrenize yetişmeniz zor olacağından ekibinizi kurarak işleri ve geliri büyütebilirsiniz. Farmasi ürünlerini sadece doğrudan pazarlama yöntemi ile sattığından zincir mağazalarla rekabet yapmak gibi bir probleminizde olmaz. Yapmanız gereken tek şey özverili bir şekilde çalışmaktır.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.