Farmasi Hakkında

Kozmetik ve sağlık sektöründe 67 yıllık tecrübesi ile hizmet veren Farmasi dünyasına sende katılmak için Farmasi Üye Ol diyerek kampanyalardan yararlanabilirsin.

Başarı, deneyim, yetenek ve uzun yıllar süren yoğun çalışmaların birleşimidir ve başarı asla tesadüf değildir. Farmasi Üye Ol seçeneğine tıklayarak bu başarının altında yatan binlerce kaliteli ürüne ulaşmak da bir o kadar basit.

Farmasi, Güzellik, Kişisel Bakım, Hane halkı ve Sağlık sektöründe uluslararası bir güzellik ve kişisel bakım üreticisi, perakendeci ve doğrudan satış şirketidir. 1 milyon satış temsilcisi ile en hızlı büyüyen doğrudan satış şirketlerinden biridir.

Farmasi ürünlerini 120’den fazla ülkeye ihraç etmekte ve 350 milyon kişiye ulaşmaktadır.

Yarım yüzyıl önce, Farmasi’nin genişletilmiş başarı öyküsü, başlangıçtaki ana kahramanı Doktor Cevdet Tuna tarafından başlatıldı.

1950’lerden bu yana, Tuna Ailesi güzellik ve sağlık sektörüne girdiğinde, Farmasi hem müşterileri hem de iş ortakları için lider, güvenilir ve sürdürülebilir bir şirket olmuştur. Farmasi Üye Ol ile sende bu fırsatları kaçırma!

Yeşil ormanlarla ve muhteşem doğayla çevrili Ömerli’de bulunan Farmasi, 2000’den fazla ürün çeşitliliğine sahiptir. Üretim tesisi, 360.000 m2’lik bir arazi üzerinde yer almaktadır ve 5 farklı yüksek teknolojiye sahip entegre fabrikadan oluşmaktadır. Kişisel bakım, makyaj, koku, plastik ve lamine tüp olarak sınıflandırılmıştır.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir