eŞirket ile Hızlı Şirket Kurulumu

Gündem değişiyor, günler değişiyor, hayat değişiyor. Artık insanlar rahata ulaşmak istiyor. Siz de bunlardan birisiniz. Oturduğunuz yerden alışveriş yapmak istiyor, fatura ödemek istiyorsunuz sıra beklemeden. Ve aldığınız ürünleri elinizde taşımak yerine evinize gelmesini istiyorsunuz. Artık insanlar online ticarete çok ama çok alıştı. E ticaretle insanlar alışverişlerini yapıyor ürünler ayaklarına kadar geliyor. Peki, insanlar alışveriş yaparken nelere dikkat ediyor hiç düşündünüz mü ya da siz nelere dikkat ettiniz?

En başta tabi ki güvenilirlik geliyor. İnsanlar internetten alışveriş yaptıkları sitenin ürünlerine güvenin yanı sıra karşılarında bir muhatap arıyorlar. Onlara verilmiş hakları olduğunu biliyorlar ve seçici davranıyorlar. Mecranın tüm kolaylıklarını kullanırken güveni esas alıyorlar. Sizde internetten satış yapmak istiyorsanız mutlaka eŞirket kurmanız gerekiyor. Peki, nasıl kuracaksınız? Nereye gitmeniz gerekecek? Maliyetleri ne olacak? Evrak takibi nasıl yapılacak? Ya muhasebe işleri? Fatura nasıl kesilecek? Gelir gider takibini nasıl yapacaksınız? Büyük pazarlara (GittiGidiyor, N11, Hepsiburada gibi.) nasıl gireceksiniz? Stopaj ödemeden ofis kurabilir misiniz peki? İşte bunların hepsini tek bir platformda toplayan birileri var artık. Ve işler çok kolay.

Siz sadece internetten ne satacağınıza karar verin yeter. www.esirket.com gerisini size halledecek. Şirketinizi kuracak, evrak takibinizi yapacak, internet sitenizi büyük pazarlara (GittiGidiyor, N11, Hepsiburada gibi.)entegre edecek, fatura kesme işlerini kolaylaştıracak, İstanbul’da size sanal bir ofis oluşturacak ve stopajı olmadan, muhasebesel işlemlerinizde yardımcı olacak ve daha bir çok konuda sizlerin hep yanında olacak uzman kadrosu ile ticaretinizde her zaman yanınızda.

İşinizi dijitale taşımak için https://esirket.com/ adresine girebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.